300 ZŁ PREMII – KARTA KREDYTOWA CITIBANK

Nie lubicie kart kredytowych? Ja też, ale tu mamy ciekawy wyjątek…

Sprawa wygląda tak: zakładasz kartę kredytową Citibanku, spełniasz proste warunki i dostajesz od banku 200 zł premii. Pasuje? Myślę, że propozycja nie jest najgorsza. Czytaj dalej.

zdziwiony smurfCo trzeba zrobić, żeby dostać 200 zł?

1. Zakładasz kartę kredytową, korzystając z mojego linku

2. Wykonujesz kartą co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę co najmniej 300 zł do końca trzeciego miesiąca od daty podpisania przez bank umowy o kartę. To muszą być „normalne” zakupy w sklepie. Nie może to być np. płatność kartą rachunku za prąd przez internet czy pobranie pieniędzy z bankomatu. Nie liczą się też odwołane transakcje np. kupujesz spodnie i je zwracasz.

I już. Żadnych dodatkowych warunków. Oczywiście pamiętaj o spłaceniu karty w terminie, żeby nie płacić odsetek:) Na spłatę masz 56 dni, co jest dodatkowym atutem karty, bo na prawie 2 miesiące otrzymujesz darmowy kredyt.

Premię 200 zł dostajesz od banku do końca czwartego miesiąca kalendarzowego od momentu podpisania umowy o kartę. Premia przelewana jest na rachunek karty.

I jeszcze jedna dobra informacja – od nagrody nie płacisz podatku. Przeczytaj regulamin premii 200 zł.

kujonekTrzeba pamiętać!

Zaraz po rejestracji przez internet, będzie dzwonił ktoś z banku. Ważne jest, żeby w trakcie rejestracji wybrać którąś z kart „silver” np. Citibank Visa Silver lub Citibank MasterCard Silver. Dlaczego? Citibank ma w swojej ofercie wiele kart kredytowych. Są takie, które dają jakieś zniżki w restauracjach, przy zakupach, w rozrywce, wakacjach, ubezpieczeniach. Może to i fajne, ale nie warto się tym w tym momencie zajmować. 

Lepiej skorzystać z mojej promocji i otrzymać 200 zł.

Nie zgadzaj się też w trakcie rozmowy na dodatkowe propozycje typu ubezpieczenie karty, konto itd., żeby nie musieć za coś dodatkowo płacić.

A gdzie dodatkowe 100 zł?

Kiedy jesteś już klientem Citibanku i cieszysz się swoją kartą, to możesz ją polecić komuś z rodziny czy znajomemu. W tym celu wypełniasz wniosek na tej stronie. Musisz podać swoje imię, nazwisko, telefon i pesel. Następnie zaznaczasz, że interesuje Cię polecanie kart kredytowych i na końcu podajesz imię, nazwisko oraz telefon osoby polecanej.

Oczywiście dobrze z osobą polecaną wszystko wcześniej uzgodnić, żeby wiedziała, co jej się należy. Głównie chodzi o 200 zł premii za założenie odpowiedniej karty z linku i aktywne użytkowanie.

Polecający dostaje 100 zł w bonach Sodexho za każdą poleconą osobę, jeśli polecony spełni następujące warunki:

polecający

 Polecany otrzymuje 100 zł w formie przelewu na rachunek karty, jeśli spełni następujące warunki:

polecany

Pełny regulamin poleceń znajdziesz tu. Zwróć uwagę, że polecającemu łatwiej jest zdobyć 100 zł niż polecanemu. Polecony musi zrobić transakcje na 300 zł już w ciągu miesiąca odmomentu podpisania umowy. To dziwne, bo są to większe wymagania niż te, żeby zdobyć premię 200 zł. No cóż, pisałem już, że Citibanku nie lubię:)

I jeszcze jedna ważna uwaga – Twoje polecenie jest ważne przez miesiąc. Musisz wszystko sensownie zgrać w czasie, czyli w momencie zapisywania poleconego na stronie banku już jesteś zumówiony z poleconym, żeby on nie zwlekał z formalnościami.

Polecający dostanie swój bon Sodexho pocztą do końca miesiąca następującego po spełnieniu warunków. Polecany dostanie premię 100 zł tak jak premię 200 zł, czyli do końca 4 miesiąca od momentu podpisania umowy.

Warto się spieszyć, bo bank na razie deklaruje, że promocja z poleceniami jest aktywna do końca roku, choć może być przedłużona.

Wszystkie wnioski składa się przez internet. Ja oczywiście polecam mój link, bo 3 książki należą się każdemu:)

Konsultantka na infolinii potwierdziła, że nie ma limitu poleceń. Jak znajdziesz 10 osób chętnych, to dostaniesz 10×100 zł w bonach Sodexho.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji może skorzystać każdy, kto nie miał głównej karty kredytowej Citibanku od początku 2012 r. Szkoda – sam bym skorzystał:) Nie mogą korzystać też pracownicy Citibanku.

Są też wymagania co do wieku i zatrudnienia: wiek – minimum 21 lat dochód netto – minimum 1200 zł zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce, dla osób prowadzących działalność gospodarczą – wiek min. 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

To miłe!

Karta jest bezpłatna w pierwszym roku użytkowania (regulamin bezpłatnej karty). Jeśli będziesz chciał z niej korzystać po pierwszym roku, to należy zadzwonić do Citibanku i poinformować, że chcesz zrezygnować. Paru moich znajomych tak zrobiło i bank zapewnił im bezpłatną kartę na zawsze. Trzeba się cenić, co?

dziecko zwycięzca 2To jest promocja, w której wszyscy zyskują:  – Ty dostajesz 300 zł – ja dostaję prowizję za nowego klienta banku – bank zyskuje nowego klienta Myślę, że zgodzisz się ze mną – takie okazje nie trafiają się często, więc działaj – załóż kartę.

ps. Pamiętaj, wujek Piotr ostrzega! Jeśli masz problemy finansowe, to karta kredytowa nie jest dla Ciebie. Poradź sobie najpierw z kredytami, a potem baw się w karty kredytowe.

ps.1 Wiem, że te wszystkie zasady mogą się wydawać trudne do ogarnięcia, ale warto przeczytać to parę razy i wczuć się. Jeśli nie dasz rady, to pytaj mailem. Dla tych conajmniej 300 zł warto się trochę pomęczyć. Powodzenia:)

*****

Zapraszam na facebook – oszczędzanie pieniędzy

Zajrzyj też na mój drugi blog oszczędzanie w banku. Opisuję dobre konto w Banku SMART.

candy-406929_1280

Udostępnij na:
 • Facebook
 • Google +
 • Wykop

2 komentarze

 1. Marcin90 napisał(a):

  A jak to jest z CitiPhone? Jest automatycznie włączony? Od 1 stycznia ta usługa jest płatna 6 zł na miesiąc. Jak uniknąć płacenia tego?

  • Piotr Górnicki napisał(a):

   Z tego co pamiętam, ta usługa nie jest obowiązkowa. W czasie rozmowy telefonicznej po złożeniu wniosku o kartę proponują wiele dodatkowych rzeczy np. ubezpieczenie karty, konto. Nawet jeśli trzeba by było płacić te 6 zł przez kilka miesięcy, to i tak jesteśmy do przodu. Oczywiście zalecam likwidację karty po zgarnięciu premii:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Przeczytaj poprzedni wpis:
TSU – WNIOSKI PO MIESIĄCU UŻYWANIA

4 listopada zarejestrowałem się na portalu społecznościowym TSU. Sporo się o tym mówiło na facebooku, więc spróbowałem. Wieść gminna niosła,...

Zamknij