400 ZŁ + 400 ZŁ W NOWEJ PROMOCJI CITIBANKU

Skąd wziąć pieniądze? Z banku. Najlepiej z Citibanku 🙂 

Citibank wprowadził promocję, która zwala z nóg. Za polecenie komuś karty kredytowej dostajemy od banku 400 zł. Polecany też dostaje 400 zł. Swoją drogą, jak to się bankowi opłaca, żeby dawać ludziom 800 zł za kartę? Nie wiemy. Nie nasza sprawa. Ważne, że da się łatwo zgarnąć kasę.

Jeśli chcesz dostać 400 zł a nie masz jeszcze karty Citibanku, to powinieneś ją sobie wyrobić. Do wyboru mamy 4 karty:

karty do wyboru

Wg mnie najlepsza jest w tej chwili oferta BP-PAYBACK. Dzięki tej karcie zgarniamy jeszcze wideorejstrator i zwrot 200 zł za zakupy benzyny. Karta kosztuje tylko 8 zł miesięcznie, więc można się nieźle obłowić i w ciągu kilku miesięcy zrezygnować z karty – i tak będziemy mocno do przodu. O karcie BP PAYBACK pisałem tu.

Alternatywą jest tu Citi Simplicity. Co prawda sama karta nie daje nam żadnego bonusu, ale jest zupełnie bezpłatna. Można ją założyć tu.

Kart: PremierMiles i World MasterCard (daje rabaty w różnych sklepach) nie polecam, ale jak ktoś by chciał, to nie widzę problemu.

Jeśli chciałbyś skorzystać z którejś z tych kart i uważasz, że mógłbym być Twoim polecającym (ja już mam kartę), to daj znać mailem.  Będę potrzebował twoje imię, nazwisko, nr telefonu i mail. Te dane wpisuję w formularz dla banku i bank się z Tobą skontaktuje.

Poniżej grafika pokazująca proces polecania:

jak mogę otrzymać

 

Polecić można nieograniczoną liczbę osób, ale 400 zł dostaniemy tylko za jedną osobę.

Jak dostaniesz 400 zł?

Warunki są bardzo proste. Co miesiąc dostaniesz 100 zł (łącznie 400 zł przez 4 miesiące) jeśli w każdym miesiącu wydasz kartą co najmniej 100 zł.

Kto może skorzystać?

Z promocji może skorzystać osoba, która nie miała w Citibanku karty kredytowej od początku 2013 r. Dodatkowo każda karta ma różne warunki przyznawania. Najmniej formalności mamy przy karcie Simplicity.

Promocja trwa do końca roku.

Przeczytaj regulamin promocji. Regulaminy są w załącznikach PDF na dole strony, która wyświetli się po kliknięciu w link.

poleć kartę 1

 

 

*****

Jak zawsze zapraszam na facebook – oszczędzanie pieniędzy oraz na drugi blog konto-lokata.pl, gdzie opisujękonkurs z nagrodą 1000 zł.

citibank 400 zł

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Google +
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Przeczytaj poprzedni wpis:
MARKETING JEST PROSTY…

Marketing jest prosty. Sami zobaczcie. Po co zatrudniać całe działy/piony marketingu, skoro pewne rzeczy są oczywiste? Do dziś (a upłynęło...

Zamknij