A PRZECIEŻ OSTRZEGAŁEM

Dokładnie rok temu pisałem o tym, czym ekscytowało się wielu młodych (i nie tylko) żądnych szybkiego zarobku bez wysiłku.

Chodzi o Traffic Monsoon. Pisałem na temat ryzyka związanego z tego typu zarabianiem oraz przedstawiałem swoje wątpliwości co do rozliczeń podatkowych dla osób, które nie prowadzą działalności gospodarczej.

Przeczytaj całą notkę, żeby wiedzieć, o co chodzi

Pod koniec lipca pojawiła się informacja, że środki zainwestowane i zarobione przez uczestników TM zostały zamrożone. Nie można ich wypłacać. Firmą zainteresowała się amerykańska instytucja SEC (The Securities and Exchange Commission), która wniosła do sądu wniosek o tymczasowe zamrożenie majątku Traffic Monsoon i jej właściciela. Ale dlaczego? A dlatego, że istnieje uzasadnione przypuszczenie, że firma jest typową piramidą finansową. Dlaczego? Bo prawie 100% przychodów firmy pochodzi z wpłat użytkowników. A co to oznacza? Oznacza to, że cała gadka o zarobkach z reklam była bajką, czego można się było od początku domyślić.

Nie linkuję do tych informacji, bo nie chcę nikogo reklamować.

Pamiętajcie, w każdym biznesie potrzebna jest rozwaga. Ja na Traffic Monsoon już zarobiłem przynajmniej te 285 zł bez wchodzenia w ryzykowne rozwiązania:)

Zapraszam na:

clint-eastwood-1

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Google +
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Przeczytaj poprzedni wpis:
eKonto w mBanku + 500 zł premii

UWAGA!!! Zgłoszenia po darmowe nagrody przyjmuję tylko do końca lipca. Zobacz szczegóły. Na wstępie przypomnę, że osoby korzystające z przedstawianych...

Zamknij