BEZPŁATNE KONTO – 4%, 100 ZŁ PREMII

 

Do szczególnych entuzjastów BZWBK nie należę, chociaż z rozrzewnieniem wspominam niegdysiejszą promocję Konta Godnego Polecenia, w której można było w ciągu roku łatwo zgarnąć 700 zł.

Zakładam Konto Godne Polecenia i zgarniam 100 zł premii

BZWBK
Konto Godne Polecenia
– 4% do kwoty 4000 zł
– premia 100 zł za spełnienie prostych warunków
– bezpłatne prowadzenie konta
– bezpłatna karta do konta
– bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce

Teraz już tak dobrze nie ma, ale chyba i tak się skusiłem. Bank daje nam bezpłatne konto bez konieczności spełniania dodatkowych warunków (np. transakcje kartą, odpowiednie wpływy). Tak samo do końca czerwca 2017 r. zwolnieni jesteśmy z opłat za korzystanie z kart MasterCard Omni lub MasterCard PAYBACK Omni (poza promocją to kosztuje 7 zł / m-c).

bzwbk 1

Do konta dostajemy też dobre oprocentowanie konta – 4%. Co prawda tylko do 4000 zł, ale dobre i to. Ciekawe, że takie oprocentowanie ma obowiązywać do końca czerwca 2017 r.

No i teraz najważniejsze – premia 100 zł, którą po spełnieniu prostych warunków dostaniemy do końca lutego 2016. Musimy więc poczekać niecałe 4 miesiące na premię a potem możemy zamknąć konto. Warunki dla uzyskania premii 100 zł nie są wygórowane. Wszystko opisane jest tu. Trzeba się po prostu zarejestrować na stronie promocji, wyrazić odpowiednie zgody marketingowe,  założyć konto, do końca grudnia zrobić zakupy kartą za co najmniej 100 zł i do 14 lutego podać nr swojego konta na stronie promocji. Proste, prawda?

bzwbk 2

Premia 100 zł jest wypłacana na konto do końca lutego 2016.

W promocji mogą brać udział osoby, które co najmniej od 1 września 2015 nie są klientami BZWBK.

Zakładam Konto Godne Polecenia i zgarniam 100 zł premii

KONTO GODNE POLECENIA

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Google +
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Przeczytaj poprzedni wpis:
MYTAXI – APLIKACJA DO ZAMAWIANIA TAKSÓWEK

W wakacje testowałem UBER i Wunder. Generalnie wnioski były takie, że od strony pasażera warto a od strony kierowcy nie...

Zamknij