BEZPŁATNE KONTO, KARTA, BANKOMATY I 3,5% NA OSZCZĘDNOŚCIOWYM

Nie miałem jeszcze okazji opisywać produktów Orange Finanse. Czas to nadrobić. Bardzo fajnie wygląda konkurencyjna oferta T-mobile Usługi Bankowe, ale i z oferty Orange Finanse warto skorzystać.

Najważniejsze jest to, że konto osobiste, karta oraz wypłaty z bankomatów w Polsce w Orange Finanse są bezpłatne bez żadnych warunków. Bank daje gwarancję, że tak będzie przez 2 lata. Gwarancja ta dotyczy osób, które są mobilnym klientem Orange czyli posiadają aktywną mobilną usługę abonamentową w Orange (np. mobilna usługa głosowa lub internet mobilny).

Dodatkowo do 9 listopada można przystąpić do promocji, która daje nam:
– 3,5% na koncie oszczędnościowym przez 6 miesięcy
– zniżkę na abonament telefoniczny, jeśli jesteśmy klientami Orange

Otwieram konto w Orange Finanse

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie miały konta w Orange Finanse od 2 października 2014.

Warunki promocji

Bank oferuje nam 3,5% na koncie oszczędnościowym przez 6 miesięcy do kwoty 10 000 zł. Żeby skorzystać (a warto) trzeba oczywiście otworzyć konto oszczędnościowe do konta osobistego. Konto oszczędnościowe trzeba otworzyć w ciągu 60 dni od otwarcia konta osobistego. Trzeba też wyrazić zgody marketingowe. Promocyjne oprocentowanie przysługuje przez pierwsze 6 miesięcy pod warunkiem, że w danym miesiącu zostaną wykonane kartą płatniczą do konta osobistego transakcje na co najmniej 300 zł. Trzeba też być mobilnym klientem Orange czyli posiadać aktywną mobilną usługę abonamentową w Orange (np. mobilna usługa głosowa lub internet mobilny). Sprawdź szczegóły w regulaminie.

4

Druga sprawa to zniżka na abonament, jeśli ktoś jest klientem Orange. W zasadzie chodzi o zwrot. Zwrot przysługuje przez 24 miesiące. Dostajemy zwrot, jeśli w danym miesiącu były transakcje kartą na co najmniej 300 zł. Miesięczna premia może być w wysokości 

  • 5 zł – jeśli w ramach Orange mamy jedną aktywną mobilną usługę abonamentową w Orange (np. mobilna usługa głosowa lub internet mobilny).
  • 10 zł – jeśli w ramach Orange mamy co najmniej jedną aktywną mobilną usługę abonamentową w sieci Orange oraz co najmniej jedną aktywną stacjonarną usługę abonamentową (stacjonarna usługa głosowa lub internet stacjonarny w sieci Orange) oraz jesteśmy uprawnieni do rabatu za połączenie usług mobilnych i stacjonarnych na Koncie Abonenckim (rabat Orange Open).

Sprawdź szczegóły w regulaminie.

3

 

Otwieram konto w Orange Finanse

2

*****

Zapraszam na:

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Google +
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Przeczytaj poprzedni wpis:
ING BANK – KONTO I 100 ZŁ PREMII

ING wraca ze swoim kontem jak bumerang. I fajnie - ja z takich ofert korzystałem już dwa razy. Teraz niestety nie mogę,...

Zamknij