DARMOWE ROZMOWY, SMSY I 20GB INTERNETU – NOWY ABONAMENT ZA 26 ZŁ

Virgin Mobile ma fajną propozycję dla tych, którzy nie wiedzą czego chcą. Chodzi o to, że możesz sobie dowolnie regulować skład abonamentu (ilość minus, SMSów, internetu) a potem znów zmieniać, kiedy chcesz. Co więcej, możesz sobie zawiesić płatność abonamentu, utrzymując numer i możliwość odbierania połączeń przychodzących. To taki abonament, jak z gumy – ekstremalnie elastyczny. I jeszcze na dodatek tani.

Chcę wszystko za 26 zł

Virgin Mobile 1

Co dają?

Jeśli wybierzesz maksymalny abonament (SMSy i rozmowy bez limitu), to przez pierwsze 6 miesięcy możesz też za darmo korzystać z internetu 20GB. To wszystko będzie Cię kosztowało 26 zł. Porównywałem jakiś czas temu różne oferty i wydaje się, że ta stawka jest nie do pobicia.

Virgin Mobile 2

Jeśli nie planujesz dużo dzwonić lub SMSować, to możesz zapłacić jeszcze mniej, ale warto poczekać do końca okresu promocyjnego. Po 6 miesiącach, kiedy skończy się dobra opcja internetu, zapłacisz: 5 zł na 500MB, 6 zł za 1GB, 8 zł za 3 GB, 10 zł za 5 GB, 14 zł za 10 GB lub 25 zł za 20 GB.

Chcę wszystko za 26 zł

Jeśli np. po okresie promocyjnym wybiorę sobie abonament 100 SMSów, 100 minut na rozmowy i 5 GB internetu, to zapłacę za to 20 zł. Nadal nieźle, choć już nie rewelacyjnie.

Jak to dobrze, że można teraz swobodnie przenosić numer. Warto przejść do Virgin Mobile choćby na 6 miesięcy.

I jeszcze jedna fajna informacja – nie ma żadnej opłaty za aktywację abonamentu. Jeszcze niedawno każdy operator uważał, że przejście do niego to okazja do wyszarpnięcia od nas jakiejś kasy.

Virgin Mobile 4

Jak to wygląda u mnie?

Korzystam w tej chwili z njumobile. Mam darmowe rozmowy, SMSy i 20 GB internetu za 39 zł. To samo w Virgin mobile miałbym za 26 zł. W ciągu 6 miesięcy mamy oszczędność 78 zł. Nieźle.

Chcę wszystko za 26 zł

ps. Jeśli zastanawiasz się nad zmianą operatora telefonii komórkowej, to sprawdź też taką opcję:


*****

Zapraszam na:

albo płacisz

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Google +
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Przeczytaj poprzedni wpis:
MASZ DOŚĆ SŁABYCH LOKAT? SPRAWDŹ TO!

Rzadko piszę o produktach Volkswagen Banku. Jakiś czas temu zachwyciłem się kontem osobistym i to tyle. Ale dziś jest kolejna...

Zamknij