DOBRA LOKATA I 110 ZŁ PREMII

Na wstępie chciałbym coś wyjaśnić nowym czytelnikom a i starym przyda się przypomnienie. Nie opisuję wszystkich promocji bankowych. Staram się wybierać dla Was te najlepsze. Nie będę Wam wciskał tego, z czego sam bym nie skorzystał.

Jeśli macie jakieś inne propozycje, to też zawsze możecie zasugerować mailem lub komentarzu.Najpewniej będę mógł pośredniczyć w wyborze takiej oferty i jeszcze będzie książkamultinarzędzie, scyzoryk lub etui na karty

pieniądzeTankuj korzyści z Toyota Bank

Nowa oferta Toyoty bardzo mi się podoba. Po pierwsze dlatego że docenia nie tylko nowych, ale także dotychczasowych klientów. To coś nowego na naszym rozbójniczym rynku bankowym. A 110 zł do zdobycia w bardzo prosty sposób. Polecam.

Warunki, jak to zwykle w przypadku Toyoty są trochę zamotane, ale wszystko zaraz omówimy.

Nowy klient może otrzymać 110 zł

Nowy Klient Banku, aby otrzymać Premię w wysokości 110 zł zobowiązany jest spełnić łącznie następujące warunki:

– od 28.01. do 29.02. zarejestrować się w aplikacji promocyjnej tankujkorzysci.zpremia.pl,
– do 28.03. założyć lokatę Plan Depozytowy na 100 dni w wysokości co najmniej 10 000 zł,
– do 28.03. zgłosić uczestnictwo w promocji „Tankuj korzyści do pełna”,
– przez 70 dni od daty założenia lokaty Plan Depozytowy na 100 dni utrzymać saldo co najmniej 10 000.

nowi

Dotychczasowy klient może otrzymać 60 zł

Obecny Klient Banku, aby otrzymać Premię w wysokości 60 zł zobowiązany jest spełnić łącznie następujące warunki:

– 27.01. skontrolować poziom dotychczasowych lokat w Toyota Banku,
– od 28.01. do 29.02. zarejestrować w aplikacji promocyjnej tankujkorzysci.zpremia.pl,
– do 28.03. założyć lokaty Plan Depozytowy na 100 dni w wysokości co najmniej 10 000 zł,
– do 28.03. zgłosić uczestnictwo w promocji „Tankuj korzyści do pełna”,
– przez 30 dni od daty założenia lokaty Plan Depozytowy na 100 dni utrzymać saldo lokat z dnia 27.01. + 10 000 zł na nowej lokacie,
– przez 70 dni od daty założenia lokaty Plan Depozytowy na 100 dni utrzymać salda co najmniej 10 000.

dotychczasowi

Niezależnie czy startujemy po 60 czy po 110 zł, musimy zacząć od :

rejestracji na stronie promocji

Nowe osoby zakładają Konto Jedyne i potem lokatę Plan Depozytowy na 100 dni. Dotychczasowi klienci zakładają tylko Plan Depozytowy. Potem postępujemy wg instrukcji pokazanych powyżej.

Lokata Plan Depozytowy to dobra propozycja. Dostajemy oprocentowanie 2,75%. To całkiem sporo, patrząc na obecne oferty banków. A do tego dochodzi nam jeszcze premia. Przy minimalnej kwocie wkładu 10 000 zł mamy:

nowi klienci: 61,34 zł (odsetki) + 110 zł premia = 171,34 zł (tak jakby lokata była na 7,71%)

dotychczasowi klienci: 61,34 zł (odsetki) + 60 zł premia = 121,34 zł (tak jakby lokata była na 5,49%)

Konto Jedyne to nie jest taki zły pomysł. Karta do konta jest bezpłatna a samo konto kosztuje 2,50 zł / m-c. Bank zwalnia nas z opłaty za konto, jeśli zrobimy miesięcznie zakupy kartą na co najmniej 400 zł. 

Kto nie może skorzystać?

Wcześniej wspominałem, że promocja jest dla nowych i dotychczasowych klientów. Trzeba to trochę uściślić. Dla banku nowym klientem jest osoba, która nie miała Konta Jedynego po 7.4.2015. Natomiast dotychczasowy klient to osoba, która skorzystała z którejś z akcji banku i Agory „z premią„. Te promocje miały swoje edycje w 2015 r. (czerwiec, sierpień i wrzesień).

orange-453458_1280Kiedy będzie wypłacona premia?

Do 14 czerwca zostaniemy poinformowani mailem, że zakwalifikowaliśmy się do otrzymania premii. Potem do 21 czerwca mamy czas na zalogowanie się na tankujkorzysci.zpremia.pl i uzupełnienie następujące danych osobowych.

Od premii nie płacimy podatku.

Potem już nic nas w Toyota Banku nie trzyma.

Przeczytaj pełny regulamin promocji.

I jeszcze wyjaśnienie

Promocje Toyoty zawsze są mocno pokręcone. Postarałem się więc maksymalnie uprościć opis nowej akcji. Dla Waszej wiadomości dodam, że premia dla nowych klientów (110 zł) składa się z dwóch części: 100 zł za przystąpienie do promocji Tankuj Korzyści i założenie konta oraz lokaty + 10 zł za przystąpienie do promocji Tankuj Korzyści do pełna. Analogicznie jest z dotychczasowymi klientami. Tam nasze 60 zł rozbija się na 50 + 10 zł.

Promocja Tankuj korzyści do pełna to już jest komletny odlot. W to nie wchodzę. Uważam, że ta promocja za bardzo wiąże środki klienta. Jest szansa na spory zwrot wydatkó na benzynę, ale jest to uzależnione od paru czynników. Poczytajcie o tym w regulaminie. Nie polecam. A dokładniej, to polecam rejestrację w tej promocji, bo to przecież 10 zł za nic, ale nie polecam z niej korzystać:)

konkursAle jednak bank kusi, żeby skorzystać. Nawet jest dodatkowy konkurs z nagrodami.Musimy wymyślić odpowienie hasło. Do wygrania jest 5 kamer, 50 tabletów i 50 książek. Ale żeby wziąć udział w konkursie, trzeba najpierw być aktywnym uczestnikiem promocji Tankuj korzyści do pełna. I dlatego dajmy sobie spokój. Poza tym konkurs zostanie rozstrzygnięty dopiero w październiku. I oczywiście do tego czasu trzeba mieć aktywne konto.

 

 

Skorzystaj z promocji i zgarnij 110 zł

Jak zawsze zapraszam na facebook – oszczędzanie w banku oraz na drugi blog oszczedzanie-pieniedzy.pl, gdzie piszę o tym, jak oszczędziłem 11 680 litrów wody i dlaczego to nie miało sensu.

toyota 110 zł

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Google +
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Przeczytaj poprzedni wpis:
MONEYMANIA – BEZPŁATNE KONTO I 100 ZŁ PREMII

  Do szczególnych entuzjastów BZWBK nie należę, chociaż z rozrzewnieniem wspominam niegdysiejszą promocję Konta Godnego Polecenia, w której można było...

Zamknij