DODATKOWY ZWROT ZA ZAKUPY

Bardzo chętnie korzystam ze zwrotów za zakupy, kiedy płacę kartą płatniczą. Banki niestety ostatnio mocno ograniczyły takie możliwości.

Mimo wszystko nadal mamy chociażby 5% zwrotu za zakupy w T-mobile usługi bankowe.

Natomiast dziś przedstawię dodatkowy sposób na zwrot za zakupy. Refunder to szwedzki portal pośredniczący w zakupach. Za pośrednictwem Refundera można dokonywać zakupów w 548 sklepach internetowych podzielonych na kategorie tematyczne np. dla samochodu, dom i ogród, dzieci, podróże, sprzęt elektroniczny, ubrania i akcesoria.

refunder 1

Refunder zarabia na tym, że w danym sklepie zrobimy zakupy, wchodząc ze strony Refundera. Dla nas przypada zwrot zależny od umowy podpisanej między sklepem a Refunderem. Przeważnie jest to kilka procent. Mało, ale jest to dodatkowy rabat niezależnie od tego, jakie zniżki są w tej chwili w tym sklepie.

Mamy np. teraz w sklepie internetowym Tchibo sweter męski ze zniżką 25%. Za to, że na Tchibo wejdziemy z Refundera, dostaniemy dodatkowo 5%.

Ważne, żeby zniżka w danym sklepie była automatyczna i nie zależała od konieczności wpisania jakiegoś dodatkowego kodu. Wtedy zniżka z Refundera może nie zadziałać.

Działaj szybko

Refunder zachęca nas do szybkiego działania. Jeśli zrobimy zakupy w ciągu 48 godzin od rejestracji, to nasz pierwszy zwrot będzie podwójny, czyli np. na Tchibo.pl dostaniemy nie 5 a 10%.

Dodatkowe promocje

Refunder ma zakładkę „aktualne kampanie”, gdzie znajdziemy oferty ze zwrotem wyższym niż ten, który nam normalnie przysługuje lub z dodatkowym rabatem.

Kiedy dostanę zwrot?

Po dokonaniu zakupów przez Refundera dostaniemy w ciągu 48 godzin potwierdzenie, że zwrot nam się należy. Potem musimy poczekać ok. 14 dni, aż minie termin zwrotów, bo jak towar zwrócimy, to zwrot od Refundera nam się nie należy.

Kiedy uzbieramy 45 zł ze zwrotów, możemy pieniądze przelać na nasze konto. Proste.

Program poleceń

Masz możliwość polecenia Refundera znajomym. Jeśli ktoś zarejestruje się z Twojego polecenia i zrobi zakupy za co najmniej 50 zł, to Ty dostaniesz 25 zł i polecony też dostanie 25 zł.

Warto?

Ja już jestem po pierwszych zakupach. Refunder nie jest jakimś marnym startupem zrobionym za unijne dotacje. Firma należy do wielkiego koncernu medialnego Bonnier, który działa na całym świecie w Polsce jest właścicielem m.in. Pulsu Biznesu i portalu Bankier.pl

Rejestracja jest darmowa. Nie ma też żadnego abonamentu.

Rejestruję się w Refunder

*****

Zapraszam na:

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Google +
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Przeczytaj poprzedni wpis:
KARTA KREDYTOWA CITIBANK I WIDEOREJESTRATOR W PREZENCIE

Znów mamy promocję Citibanku z wideorejestratorem. W zasadzie wszystko zostaje po staremu z małymi wyjątkami. Przyznaję, że nie od razu...

Zamknij