eKonto w mBanku + 500 zł premii

UWAGA!!! Zgłoszenia po darmowe nagrody przyjmuję tylko do końca lipca. Zobacz szczegóły.

Na wstępie przypomnę, że osoby korzystające z przedstawianych przeze mnie promocji mogą sobie wybrać dodatkowy oprócz tego, co bank daje od siebie. Możesz wybrać bezpłatną książkęmultinarzędziescyzoryk lub etui na karty.

mBanku to akurat nie lubię. Jest przereklamowany, przebajerowany. Za dużo tego. Wystarczy wejść na ich stronę, żeby zobaczyć, o co chodzi. Ale…

Ale takie promocje to ja rozumiem. 500 zł do zgarnięcia z mBanku w ciągu 5 miesięcy. Sam bym skorzystał, ale niestety już nie mogę. Natomiast nowym klientom banku na pewno polecam.

Wystarczy założyć eKONTO i spełnić proste warunki.

Zakładam konto z premią 500 zł

Podejrzliwym zapala się od razu czerwona lampka. Aha, pewnie za samo konto i kartę nieźle zdzierają z klientów. A wcale nie.

mBank
eKONTO mobilne
0 zł za prowadzenie
0 zł za użytkowanie karty jeśli zrobimy kartą 5 transakcji na m-c
0 zł za przelewy internetowe
0 zł za wypłaty z bankomatów Euronet, BZ WBK S.A., Planet Cash

1

Jak dostać premię 500 zł?

Premia podzielona jest na trzy składowe: 10 zł, 250 zł i 240 zł.

10 zł

10 zł przysługuje nam za otwarcie konta i zalogowanie się do aplikacji mobilnej w ciągu 24 godzin od otwarcia konta.

250 zł

Ta największa część premii należy nam się za transakcje wykonane kartą lub BLIKiem. Za zakupy kartą dostaniemy 2% zwrotu, a za zakupy BLIKiem dostaniemy 4% zwrotu. Maksymalna miesięczna  kwota zwrotu to 50 zł. I tak przez 5 miesięcy. 

Jeden z zapisów w regulaminie wydawał mi się trochę niejasny: Uczestnik Promocji, który w okresie określonym w § 3 ust. 1, spełnił warunki uczestnictwa w Promocji wskazane w § 4, otrzymuje raz w miesiącu premię za płatności kartą i płatności BLIK, przez okres 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych, począwszy od drugiego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym zawarto Umowę

Zadzwoniłem więc na infolinię, żeby doprecyzować. Nie byłem bowiem pewny czy warunki, o których zaraz napiszę, trzeba spełniać już w miesiącu założenia konta, czy od następnego miesiąca. I powiem szczerze, że tłumaczenie na infolinii nie za bardzo mnie zadowoliło. Tak więc na wszelki wypadek lepiej już od pierwszego miesiąca (przez 5 miesięcy) użytkowania konta spełnić następujące warunki:

  • zalogować się min. raz do aplikacji mobilnej / m-c, 
  • zapewnić min. 1000 zł jednorazowego wpływu na rachunek (to nie musi być wynagrodzenie, ale rachunek, z którego przyjdą pieniądze, nie może być Twój, więc najlepiej dogadać się z kimś z rodziny)
  • wykonać transakcje kartą lub BLIKiem łącznie za min. 250 zł / m-c (trzeba pamiętać, że te transakcje muszą być wykonane i rozliczone w danym miesiącu i oczywiście nie mogą być anulowane); tym razem nie będą brane pod uwagę transakcje wykonane przez internet.

Premie po 50 zł będą wypłacane do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniliśmy warunki do uzyskania premii.

240 zł

Tę część premii dostaniemy, jeśli spełnimy warunek do uzyskania 10 zł (zalogowanie się do aplikacji mobilnej w ciągu 24 godzin od otwarcia konta) i w każdym z pięciu kolejnych miesięcy spełnimy warunki konieczne do uzyskania premii za zakupy kartą (logowanie do aplikacji mobilnej, 1000 zł wpływu, transakcje kartą lub BLIKiem na co najmniej 250 zł).

3

Zakładam konto z premią 500 zł

Czas trwania, kto może skorzystać

Do promocji można przystąpić do 1 sierpnia 2016. Promocja trwa do końca marca przyszłego roku (31 marca 2017 jest ostatnim dniem, w którym można uzyskać prawo do premii).

Przy zakładaniu konta trzeba wyrazić wszystkie zgody marketingowe i wyrazić chęć przystąpienia do promocji.

Z promocji można skorzystać każdy, kto w dniu przystąpienia do promocji nie jest i nie był klientem banku. 2

Zakładam konto z premią 500 zł

I jeszcze prezent ode mnie

candy-406929_1280Jakoś wśród blogerów finansowych trzeba się wyróżnić:)

Dla osób, które skorzystają promocji, dzięki mojemu linkowi mam książkęmultinarzędzie, scyzoryk lub etui na karty.

Procedura wygląda tak:

1. Zakładasz konto.

2. Przesyłasz mi mailem zrzut z ekranu widoku na konto lub inne potwierdzenie, np. mail z banku, że konto jest aktywne.

3. Wybierasz sobie książkęmultinarzędzie, scyzoryk lub etui na karty. mailu podaj też oczywiście imię, nazwisko oraz adres do wysyłki.

Zapraszam na:

MBANK 500

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Google +
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Przeczytaj poprzedni wpis:
BEZPŁATNA KARTA KREDYTOWA I 400 ZŁ DO WYDANIA W MORELE.NET

Nie macie jeszcze dość Citibanku? Bo Citibank na pewno nie da Wam spokoju z promocjami. Tym razem proste 400 zł...

Zamknij