JAK JEŹDZIĆ TAKSÓWKAMI ZA DARMO?

Tytuł zupełnie nie jest podchwytliwy. Ja za taksówki nie płacę. Może nie jeżdżę zbyt często, ale za darmo.

Jak?

Korzystam z systemu poleceń w myTaxi. Przy każdej promocji myTaxi wspominam o tym, że można się zarejestrować dzięki mojemu poleceniu (kod: piotrgor1).

W poprzednich notkach o myTaxi pisałem nie tylko o promocjach, ale omawiałem samą aplikację. Zajrzyj do tych notek, bo warto. Zobaczysz, jak kształtują się ceny i co zrobić, żeby wybrać tańszą taksówkę.

darmowe przejazdyOsoba, która ściągnie aplikację z mojego polecenia i zacznie korzystać, dostanie 50 zł na pierwszy przejazd. Ja dostanę 20 zł. To nie jest dużo, ale ziarnko do ziarnka…  

Na razie z poleceń pojeździłem sobie za 240 zł. Maksymalnie mogę uzbierać 2000 zł.

Pamiętaj, że Twoje 50 zł jest do wykorzystania tylko na pierwszy przejazd i przy płatności aplikacją. Co to znaczy? Zaplanuj, żeby Twój pierwszy kurs wyniósł około 50 zł. Możesz to sprawdzić w aplikacji, planując podróż. Szkoda, żebyś odbył kurs np. za 20 zł, bo reszta pieniędzy się zmarnuje. Jeśli nie wykorzystasz całej kwoty, to możesz oczywiście dać taksówkarzowi napiwek. Nie ze swoich płacisz, to Cię stać:)

otrzymane odJa dostaję za polecenie po 20 zł. Miałem ostatnio krótki kurs za 13 zł. Taksówkarz marudził, że z daleka do mnie jechał, że mu się to słabo opłaca. Już za chwilę się uśmiechał, bo zamiast 13 zł dostał ode mnie 20 zł.

Każde kolejne skuteczne polecenie wyskakuje mi na telefonie. Na wykorzystanie mam kilka miesięcy. Okazja na pewno się znajdzie. 

Sciągnij aplikację myTaxi i wpisz mój kod promocyjny piotrgor1. Przetestuj myTaxi za darmowe 50 zł i polecaj tę usługę znajomym. Będziesz jeździł za darmo tak jak ja:)

*****

Zapraszam na:


 

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Google +
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Przeczytaj poprzedni wpis:
BEZPŁATNA KARTA KREDYTOWA I TELEFON LG K8 – KOŃCÓWKA PROMOCJI

To już końcówka tej rewelacyjnej promocji. Bezpłatna karta kredytowa a do niej telefon LG K8. Nagroda gwarantowana dla każdego po...

Zamknij