KUPON 10 ZŁ NA ZAKUPY W TESCO

Tesco kombinuje, jątrzy i dobrze, bo coś się dzieje i to całkiem ciekawego. Oczywiście jak zawsze wszystko zależy od tego, jakie mamy potrzeby i możliwości płatnicze.

Kolejny raz pojawia się kupon zniżkowy w Tesco na następne zakupy. Konstrukcja taka sama jak poprzednio, ale oferta dotyczy tylko hipermarketów (poprzednio były też supermarkety). Jeśli w dniach 10-11 lipca zrobimy w dużym Tesco zakupy za co najmniej 100 zł, to przy następnych zakupach 15-21 lipca.

Można skorzystać z tej oferty więcej niż raz i jeśli mamy takie możliwości, to raczej warto. 

Moja strategia

No może słowo „strategia” jest tu trochę na wyrost, ale powiedzmy – sposób. Będę się posiłkował swoimi tescowymi doświadczeniami oraz ostatnią wizytą i ofertą ze strony internetowej.

Otóż 10 lub 11 lipca wybiorę się do Tesco na zakupy, które podzielę na 3 części po nieco ponad 100 zł. O ile jest to zasadne, jestem gorącym zwolennikiem robienia zapasów (jeszcze o tym napiszę osobną notkę)

1) pieluchy Pampers pudełko 76 szt, rozmiar 6 – 2 szt. (2 x 58 zł – 116 zł)

2) pieluchy Pampers pudełko 76 szt, rozmiar 6 – 2 szt. (2 x 58 zł – 116 zł)

3) różne drobne zakupy, które mam zwyczaj robić w Tesco np. zupy mrożone „Pewniak” kalafiorowa lub brokułowa 750 gram Hortexu po 6 zł, jogurty owocowe, jogurty naturalne, twaróg, owoce, warzywa (łącznie ok. 100 zł)

tesco

Dzieląc zakupy na 3 części, dostanę 3 kupony po 10 zł. Znacznym minusem jest to, że kupony są do realizacji dopiero przy następnych zakupach, ale to nie szkodzi. W dniach 15-21 lipca znów pojadę do Tesco na zakupy i kupię inne rzeczy, które czasem tam kupuję (mięso,  wędliny, może ubranka dziecięce, bo jest rabat 50% i zrealizuję dodatkowy kupon rabatowy 20 zł przy zakupie za 80 zł ubrań marki F&F). Nie mam do końca pewności czy zakupy 15-21 lipca też będę musiał dzielić na 3 części, żeby wykorzystać 3 kupony bez dzielenia zakupów, ale jakoś damy radę.

Podkreślam, że to mój indywidualny (rodzinny) przykład i nie każdy będzie mógł zrobić tak samo, ale chodzi o przedstawienie pewnego pomysłu. Ja i tak zawsze szukam pieluch w dobrej cenie, więc dla mnie sytuacja jest idealna. Przy dwukrotnych zakupach mam łącznie ok. 5% zwrotu a dodatkowo pieluchy w bardzo dobrej cenie. To jest zdecydowanie dla mnie.

Macie jakieś pomysły na wykorzystanie tej promocji?

***

Zapraszam na facebook – oszczędzanie pieniędzy. Zapisz się też na listę mailingową, żeby otrzymywać info o nowych notkach.

Tymczasem na moim drugim blogu bardzo dobra propozycja lokaty w nowym Lion`s Banku.

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Google +
  • Wykop

2 komentarze

  1. Alecki napisał(a):

    Przy płatności wieloma kuponami rabatowymi nie trzeba rozdzielać zakupów. Przetestowałem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Przeczytaj poprzedni wpis:
CHUSTECZKI NAWILŻANE – CO WYBRAĆ

Wczorajsza notka o ekstremalnym sortowaniu mogłaby nosić tytuł "Nie rób tego w domu". Dlatego wracamy do przyjemniejszych tematów, czyli do...

Zamknij