KUPON RABATOWY 10 ZŁ NA ZAKUPY W TESCO – PO PIERWSZYM ETAPIE

Już niedługo pierwsze wyniki pomiarów zużycia prądu.

Tymczasem wracamy do tematu zakupów. Pisałem ostatnio o tym, że Tesco (hipermarket) za każde zakupy na co najmniej 100 zł daje kupon rabatowy 10 zł do wykorzystania przy kolejnych zakupach. Jest to kolejna tego typu akcja. Poprzednio nie załapałem się, bo byłem na świeżo po zakupach, ale teraz postanowiłem się sprężyć i wycisnąć z akcji, ile się da.

Przypomnę, że pierwsze zakupy trzeba było zrobić 10-11 lipca. Na te kolejne, przy których będzie można wykorzystać kupony mamy czas od 15 do 21 lipca. 

tesco

Nie zwykłem się napalać na promocje przed dokładnym przemyśleniem czy warto. Tak samo i teraz podszedłem doOLYMPUS DIGITAL CAMERA tematu na zimno. Wiem generalnie, co warto kupować w Tesco. W moim przypadku jest to np. krojony chleb razowy, mrożone śliwki, mrożone zupy „Pewniak”. Promocja z kuponami była okazją do uzupełnienia zapasów (wspomniany chleb ma długi okres przydatności do spożycia). Tym razem jednak skupiłem się na pieluchach Pampers, rozmiar 6, które oprócz pieluch Happy nie mają żadnej konkurencji. Generalnie koszt takich pieluch to ok. 1 zł/szt. Była jednak promocja, która umożliwiła mi zakup w cenie 69 groszy/szt. Zrobiłem sobie (no może nie sobie) zapas pieluch na 4 miesiące i nie sądzę, że w tym czasie znajdę pieluchy w równie atrakcyjnej cenie.

Postarałem się, żeby podzielić zakupy na wartości odpowiadające pełnym setkom, żeby uzyskać jak najwięcej kuponów rabatowych 10 zł. W przypadku pieluch nie było to trudne. Dwie paczki to 104,98 zł. Gorzej było z pozostałymi zakupami, ale też sobie poradziłem. 

Efektem są 4 kupony rabatowe po 10 zł na następne zakupy oraz zapas produktów, które kupiłem w atrakcyjnych cenach, i które i tak miałem kupić. Czysty zysk.

Nie byłem tylko pewny czy przy zakupach 15-21 lipca będę mógł zrealizować wszystkie kupony w ramach jednych zakupów. Jeden z czytelników sprawdził, że tak. Zadzwoniłem jeszcze na infolinię Tesco i  tam mi to też potwierdzono.

Będę czekał na następne tego typu akcje i bezlitośnie je wykorzystam:) Może macie jakieś informacje o podobnych promocjach w innych sklepach?

***

Zapraszam na facebook – oszczędzanie pieniędzy. Zapisz się też na listę mailingową, żeby otrzymywać info o nowych notkach.

Tymczasem na moim drugim blogu bardzo dobra propozycja lokaty w nowym Lion`s Banku.

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Google +
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Przeczytaj poprzedni wpis:
ILE PRĄDU ZUŻYWA …

Jeśli chcemy przynajmniej zastanowić się nad redukcją zużycia prądu w naszym domu, to powinniśmy wiedzieć, ile go zużywamy obecnie. Nie...

Zamknij