LOKATA 4,5% – EXPANDER ZNÓW ATAKUJE

Co jakiś czas Expander we współpracy z Meritum Bankiem daje nam możliwość zdeponowania pieniędzy na bardzo atrakcyjnej lokacie.

O co chodzi?

Lokata jest co prawda tylko na miesiąc, ale za to jest oprocentowana najwyżej na rynku – 4,5%. Jest to typowa lokata haczyk, żeby przyciągnąć nowych klientów. No ale przy takich warunkach to ja zawsze dam się przyciągnąć. Niestety skorzystałem już kiedyś, a można tylko raz.

Co jest jeszcze fajnego w tej lokacie? 

1bhwBardzo ważne jest to, że nie wikłamy się w żadne dodatkowe produkty bankowe. Nie trzeba zakładać konta, nie trzeba kupować żadnych jednostek w funduszach inwestycyjnych. Sama czyściutka lokata bankowa, czyli tak, jak lubimy:)

Jeszcze jedna fajna rzecz – nie ma wszędobylskiego ograniczenia kwoty do 10 000 zł. Co prawda tutaj warunki mogą się nie wszystkim spodobać, bo trzeba zdeponować od 30 do 60 tysięcy zł, ale na pewno jest to miła odmiana dla osób, które mają więcej pieniędzy i chcą je korzystnie ulokować.

Postanowiłem dopytać na infolinii – jeśli nie byłeś nigdy klientem Expandera a jesteś klientem Meritum, to nie szkodzi. Możesz skorzystać z tej oferty.

Lokata jest nieodnawialna. To dobrze świadczy o Expanderze. Nie będą Cię chcieli zatrzymać przez Twoją nieuwagę. Nie musisz pamiętać, kiedy lokata się kończy. Po prostu pieniądze wrócą na konto, z którego przyszły.

Minusy

6fh92Minusem może być to, co dla innych jest plusem, czyli kwota lokaty od 30 do 60 tysięcy zł. Kolejny minus, dla niektórych może nie do przeskoczenia to warunek, że trzeba pójść do oddziału Expandera. Oczywiście wiadomo, o co chodzi. Ściągają ludzi do oddziału, żeby ich namówić na jakiś cudowny fundusz, polisolokatę czy inne świecidełko, po zakupie którego będziemy długo dziwić się naszej głupocie. Ja byłem u nich w styczniu. Od razu powiedziałem, że interesuje mnie tylko konkretna lokata i był spokój. Przeczytaj notkę opisującą moją wizytę w Expanderze.

Co ciekawe teraz Expander wcale mnie nie ściga z różnymi ofertami. Naprawdę jest kultura w odróżnieniu od buraków z Home Broker. Normalnie tragedia. Przeczytaj notkę o wizycie w Home Broker.

Kiedy można skorzystać?

Lokata dostępna jest od 15 kwietnia do 8 maja lub do odwołania. Myślę, że raczej do odwołania, bo jak się rzucimy, to Expander szybko zobaczy, że już mu wystarczy:)

czytanieLokata Wiosenna – jak założyć?

1. Kliknij w mój link polecający.

2. Wpisz w formularzu swoje, imię, nazwisko oraz telefon.

3. Czekaj aż zadzwonią. Dzwonią bardzo szybko. W moim przypadku to była niecała minuta:)

4. Powiedz, że jesteś zainteresowany Lokatą Wiosenną 4,5% na 1 miesiąc i umów się na spotkanie w oddziale Expandera.

Uwaga!!! Pamiętaj, żeby na wizytę w Expanderze wziąć ze sobą nr konta, z którego wpłyną pieniadze na lokatę. Chodzi o to, że oni od razu wpisują ten numer do umowy, żeby wiedzieć, gdzie pieniądze mają potem wrócić. Wpłat gotówkowych nie przyjmują.

*****

Jak zawsze zapraszam na facebook – oszczędzanie pieniędzy oraz na drugi blog oszczedzanie-pieniedzy.pl, gdzie piszę trochę o pracy blogera.

lokata wiosenna

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Google +
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Przeczytaj poprzedni wpis:
KONTO W BPH – 3% ZWROTU ZA TRANSAKCJE

No proszę, każdemu bankowi może się przytrafić dobry produkt. O BPH nie pisałem jeszcze nigdy, a o ofertach finansowych piszę...

Zamknij