MYTAXI – 50% DO KOŃCA ROKU

Mytaxi nie odpuszcza z promocjami. 50% zniżki było w październiku, w listopadzie i firma kontynuuje akcję w grudniu.

Co ważne – promocja dotyczy także gorącego okresu świątecznego a także sylwestra.

Zniżka jest za każdy przejazd płatny przez aplikację. Skorzystałem z tej promocji kilka razy, potwierdzam. Po kursie wyświetla mi się pełna kwota za przejazd, ale płacę połowę. Taksówkarz też na tym nie traci, ponieważ resztę zwraca mu firma.

mytaxi

Mytaxi to „prawdziwa” korporacja taksówkowa. Jeżdżą tam kierowcy z licencjami. Wszystko nowocześnie przez aplikację, którą masz na telefonie i możesz w ten sposób zamawiać kursy oraz wszystko śledzić.

Ile kosztuje mytaxi?

Promocja jest bardzo atrakcyjna, więc w pierwszym momencie pomyślałem sobie, że po prostu mytaxi jest bardzo drogie i nadal po rabacie 50% będzie drogo. Na stronie mytaxi nie ma cennika. To dziwne, ale już wiem, o co chodzi – po prostu to by było ciężkie do przedstawienia. Standardowo (w Warszawie) kilometr kosztuje 2,4 zł. Z 50% rabatem daje to 1,2 zł, czyli cena jest bezkonkurencyjna. Ale to jeszcze nie wszystko. 2,4 zł kosztują taksówki, które jeżdżą oklejone logiem mytaxi. Nie są to jednak wszystkie taksówki, które zarabiają przez aplikację mytaxi. Są tacy taksówkarze, którzy jeżdżą w innych korporacjach a mytaxi mają dodatkowo. Jeśli zamawiamy taką taksówkę przez aplikację mytaxi, to koszt może być niższy, ponieważ obowiązuje stawka z tej innej korporacji. Np. ja jechałem z taksówkarzem z Gold Taxi, gdzie płaciłem 1,8 zł za kilometr. Przy takiej cenie jeszcze zniżka 50% to już jest bardzo dobrze. Regulamin promocji.

A może lepiej za darmo?

Jeśli nie jesteś jeszcze klientem mytaxi, to możesz się zarejestrować dzięki mojemu kodowi polecającemu (piotrgor1) i zyskać 50 zł na pierwszy kurs. Tu już nie ma ograniczeń czasowych. Ta promocja jest przez cały czas. Polecam.

*****

Zapraszam na:

mytaxi-50

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Google +
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *