NOWA PLATFORMA ZAKUPOWA – PODWÓJNE KORZYŚCI

Pojawiła się tajemnicza promocja, w której więcej jest niewiadomych niż wiadomych. Startuje nowa platforma zakupowa. Już niedługo wszystko będzie wiadomo. Jest w to zaangażowany jakiś bank. Ważne, że można zyskać:)

I to w zasadzie wszystko. Możemy się zarejestrować, podając podstawowe dane i oczekiwać na dalszy rozwój wypadków.

Zarejestruj się

platforma zakupowa 3

Dlaczego ja? Dlaczego teraz?

Organizatorem akcji jest Agora i to ta firma zbiera nasze dane. W ramach akcji można uzyskać „podwójne korzyści”. Nic nam to nie mówi, bo w końcu 2×0 nadal daje 0. Ale oczywiście zapisałem się, bo to nic nie kosztuje a moje dane i tak już krążą wszędzie, więc gorzej nie będzie:)

Zarejestruj się

Warto?

Zobaczymy, jak poznamy szczegóły. A poznamy szczegóły, jak się zarejestrujemy. Zakupy internetowe mają być „wygodniejsze, bardziej przyjazne, prostsze, bardziej korzystne”. 

platforma zakupowa 2

Co to może być?

W zasadzie nigdzie nie ma informacji, że chodzi o zupełnie nową platformę zakupową. W takim razie ja bym stawiał na Refunder.pl. O refunderze pisałem już wcześniej. Ciekawe rozwiązanie i rzeczywiście można na tym zyskać.

O jaki bank może chodzić? Stawiam na Alior, ale to tak tylko rzucam.

Zarejestruj się

Procedura

Po wypełnieniu prostego formularza dostajemy mail weryfikacyjny (uwaga – może wpaść do spamu). Potwierdzamy i … czekamy. Nic więcej nie wiem.

*****

Zapraszam na:

e-zakupy 1

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Google +
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Przeczytaj poprzedni wpis:
BEZPŁATNA KARTA KREDYTOWA + 400 ZŁ DO MORELE.NET

Znów mamy promocję Citibanku. Ta wersja nie narzuca nam zaporowych warunków, a zdobycie premii jest stosunkowo proste. Tradycyjnie chodzi o skorzystanie...

Zamknij