OSZCZĘDZAJ NA 10 SPOSOBÓW – DARMOWY EBOOK

Serwis wymiany walut wypuścił na rynek e-booka w formie poradnika. „Oszczędzaj na 10 sposobów” to publikacja, której głównym zadaniem jest zachęcenie Polaków do oszczędzania. 

To pierwszy taki projekt na rynku stworzony przez platformę zajmującą się wymianą walut. E-book jest dostępny bezpłatnie dla wszystkich chętnych. W „Oszczędzaj na 10 sposobów” zawarte są informacje na temat tego, jak gromadzić rezerwy finansowe.

Przyczynkiem do powstania publikacji stały się wyniki badań przeprowadzonych przez Eurostat. Według nich, Polska mieści się w gronie najbardziej rozrzutnych państw Unii Europejskiej. Dlatego kantoronline.pl postanowił wydać e-book prezentujący informacje, o tym jak oszczędzać. W publikacji znajdą się wskazówki dotyczące m. in. planowania budżetu domowego, korzystania z programów lojalnościowych czy tworzenia rezerw finansowych podczas zakupów.

„Z danych opublikowanych przez Eurostat wynika, że oszczędzamy tylko 1,94% swojego rocznego dochodu, podczas gdy średnia unijna wynosi 10,27%. To dlatego postanowiliśmy zebrać w jednym miejscu porady w zakresie oszczędzania, które będą pomocne dla wszystkich” – mówi Andrzej Sałuda, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w kantoronline.pl.

kantoronline.pl jest serwisem, który pozwala na bardzo szybką wymianę walut oraz opłacalny i sprawny transfer środków z rachunków zagranicznych na krajowe. Platforma istnieje na rynku od sześciu lat. Nadrzędnym celem jest znalezienie oraz wdrożenie nowoczesnych rozwiązań, które mają polepszyć jakość życia klientów.

Link do ebooka: https://kantoronline.pl/blog/oszczedzaj-10-sposobow-e-book/

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Google +
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Przeczytaj poprzedni wpis:
PROSTE 200 ZŁ Z BZWBK

Dziś prosta premia 200 zł z BZWBK. Wystarczy założyć konto, kartę kredytową, wykonać parę transakcji i już. Premia 50 zł...

Zamknij