PONIEDZIAŁEK – MYTAXI ZA PÓŁ CENY

Poniedziałek bywa takim dniem, gdy po trudach weekendu mamy obiektywne problemy z dotarciem do pracy czy gdzie tam ktoś chce dojechać.

Przez cały luty w każdy poniedziałek jest możliwość przejazdów za pół ceny. Jedyny warunek zniżki to płatność przez aplikację. Zamawiasz taksówkę, potem płacisz przez aplikację i masz rabat 50%.

Stawki

Tak jak w każdej taksówce, płacimy na wejściu 8 zł. Koszt kilometra uzależniony jest od komfortu samochodu oraz miasta. W Warszawie zapłacimy 1,8 – 2,4 zł / km a w Krakowie 1,8 – 2,3 zł / km. Oczywiście przy zamawianiu kursu możemy orientacyjnie sprawdzić cenę przejazdu. Przy zamawianiu możemy też określić stawkę, która nas interesuje. Można szukać taksówki po 1,8 zł, ale wtedy czas wyszukiwania może być dłuższy. Zauważ, że nawet 2,4 zł za kilometr z rabatem 50% to stawka bardzo niska.

Jak korzystać?

Wystarczy ściągnąć aplikację na smartfon, wpisać swoje dane oraz nr karty płatniczej i można zacząć korzystać. Do zamówienia kursu wystarczy nasza lokalizacja. Można zamawiać na teraz i z odroczonym terminem. Widzimy, kto do nas jedzie. Mamy kontakt telefoniczny do kierowcy. Dostajemy informację, jak już do nas dotrze. Po zakończonym kursie płacimy kartą płatniczą, która jest przypisana do aplikacji. Możemy też ocenić kierowcę oraz dodać go do „ulubionych”.

A jak to wygląda od strony kierowcy?

Kierowca nie płaci korporacji tzw. bazy czyli stałej miesięcznej opłaty. Mytaxi potrąca sobie od każdego kursu 3,69 zł. I to tyle. Firma podejmuje współpracę tylko z licencjonowanymi taksówkarzami, którzy mają samochód do 10 lat. I mają być uprzejmi:) Nie ma żadnych limitów, ile kierowcy mają jeździć w miesiącu. Każdy jeździ, ile chce. Firma nie widzi też problemu, żeby dany kierowca jeździł też dla innej korporacji, ale „tradycyjne” korporacje nie lubią tych „aplikacyjnych”, więc przeważnie taksówkarze „aplikacyjni” jeżdżą w mytaxi i iTaxi.

Kierowca, z którym jechałem, bardzo chwalił sobie przejrzystość zasad. Wspominał też, że w tradycyjnych korporacjach było duże pole dla wewnętrznych nadużyć. Mówił o wzajemnym donoszeniu kierowców na kolegów, że ktoś ma np. brudny samochód a także o tym, że po nieprzyjętych kursach kierowcy są blokowani i żeby odblokować dostęp do aplikacji w tradycyjnej korporacji, trzeba było płacić łapówki.

System poleceń

Za polecenie aplikacji pasażer może łącznie zgarnąć 2000 zł do wykorzystania na przejazdy. Jeśli zachęcimy znajomego do ściągnięcia aplikacji i zarejestrowania się, to dostanie on 50 zł do wykorzystania w ramach pierwszego kursu. Polecający dostanie też 50 zł.

Jeśli chcesz dostać 50 zł na przejazd mytaxi, to ściągnij aplikację „mytaxi” na komórkę i zarejestruj się, podając mój kod PiotrGor1

*****

Zapraszam na:

mytaxi

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Google +
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Przeczytaj poprzedni wpis:
DARMOWE ROZMOWY, SMSY I 20GB INTERNETU – NOWY ABONAMENT ZA 26 ZŁ

Virgin Mobile ma fajną propozycję dla tych, którzy nie wiedzą czego chcą. Chodzi o to, że możesz sobie dowolnie regulować...

Zamknij