65 ZŁ PREMII I DODATKOWE NAGRODY W NOWEJ PROMOCJI RAIFFEISENA

Raiffeisen POLBANK mocno ostatnio się promuje, bo i ma z czym. W nowej promocji dostajesz bezpłatne konto, lokatę 4%, 65 zł premii od banku. A na dodatek możesz wygrać jednego z 5 iPadów mini lub jednego z pięciu Smartwatchów LG. Zdecydowanie warto w to wejść. Więcej obiecują tylko politycy przed wyborami, tylko oni … no to może już przejdę do rzeczy.

Raiffeisen musi błysnąć, bo planuje wycofać się z Polski, więc trzeba nagonić sobie klientów, żeby dobrze sprzedać cały interes.

Załóż bezpłatne konto i lokatę na 4%, zgarnij 65 zł od banku i zawalcz o iPada lub Smartwatcha

Jest już późno, więc ograniczę się do podstawowych informacji. Kto często zagląda na mój blog, ten wie, że byle czego nie polecam. A kto jest nowy, to niech się przekona, korzystając z tej okazji.


86vlkCo można dostać?

Co można dostać, to za chwilę. Najpierw, co na pewno dostaniesz.

1. Lokatę 4% na 3 miesiące.

Typowa lokata – haczyk, bo tylko od 1000 do 10000 zł. Ale to nic, nie dla lokaty się tu zebraliśmy. Warto czytać dalej, bo dalej jest już tylko lepiej.

2. Konto osobiste.

Niestety tego nie unikniemy. Żeby wziąć udział w promocji, konto też trzeba założyć, Ale spokojnie – jest zupełnie bezpłatne. Niestety karta płatnicza do konta kosztuje 3 zł / m-c i nie ma możliwości zwolnienia z tej opłaty za spełnienie jakiś warunków. Na szczęście nie musimy jej wyrabiać.

Konto ma całkiem przyzwoite oprocentowanie, ale to też nie jest takie ważne.

Zajrzyj do Tabeli Oprocentowania Opłat i Prowizji, to będziesz miał wszystko o koncie w jednym miejscu


2015-03-13_14-26-213. Premię 65 zł.

Jeśli do 15 kwietnia rozpoczniesz procedurę zakładania konta na stronie comperiabonus.pl (i podpiszesz umowę do 30 kwietnia) to dostaniesz 55 zł. Premia będzie przekazana na Twoje konto do 29 maja. O przyznaniu premii zostaniesz poinformowany mailowo do 15 maja. W ciągu 5 dni musisz zarejestrować się na stronie, która będzie podana w mailu.

Dodatkowe 10 zł czeka na osoby, które do 31 kwietnia założą Lokatę Mobilną (4% na 3 miesiące).

Premia jest zwolniona z podatku. Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie były klientami banku od 1 stycznia 2015. No i kolejna promocja mnie omija:)

Szczegóły promocji znajdziesz w regulaminie.

Załóż bezpłatne konto i lokatę na 4%, zgarnij 65 zł od banku i zawalcz o iPada lub Smartwatcha


6mk4Na co jest szansa?

Do wygrania jest 5 iPadów mini i 5 Smartwatchów LG. Musisz wziąć udział w konkursie na Hasło Reklamowe Comperia Bonus. Konkurs odbywa się na Stronie Konkursowej i dotyczy osób, które zawarły umowę konta. Twoim zadaniem jest ułożyć atrakcyjne hasło reklamowe, wpisać je na Stronie Konkursowej i udostępnić je na profilu facebookowym organizatora.

Wygrają osoby, które wg komisji konkursowej wymyślą najlepsze hasła. Pod uwagę będzie brana oryginalność, pomysłowość, kreatywność hasła. Jeśli dostaniesz nagrodę, to nie martw się o podatek. Podatek od wygranej jest, ale organizator bierze go na siebie.

Konkurs trwa do 15 kwietnia. Wyniki poznamy po 21 dniach. Nagrody zostaną przekazane w ciągu 4 tygodni od momentu wyboru zwycięzców.

Poniżej masz jeszcze filmik ze wszystkim w pigułce. Oczywiście w filmiku nie ma nic o książkach, bo to moja dodatkowa, prywatna inicjatywa.

 Zacznij już teraz: Załóż bezpłatne konto i lokatę na 4%, zgarnij 65 zł od banku i zawalcz o iPada lub Smartwatcha

*****

Jak zawsze zapraszam na facebook – oszczędzanie pieniędzy oraz na drugi blog konto-lokata.pl, gdzie opisuję ciekawe konto Lubię to! w banku BPH.

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Google +
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Przeczytaj poprzedni wpis:
JAK ZAPLANOWAĆ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ FINANSOWĄ NA 10 LAT? Z POMOCĄ PRZYCHODZI NAJNOWSZA APLIKACJA FINARCHY.COM

To mój pierwszy wpis sponsorowany. Pamiętajcie, nie zamieszczam tego, co mi się nie podoba. Co prawda Finarchy nie testowałem, ale...

Zamknij