Auchan – paliwa tańsze o 10 groszy

Fajna promocja jest w Auchan. No dobrze, dawno nie pisałem – od tego trzeba zacząć. Moja obecna praca jest dosyć angażująca i trudno znaleźć czas na pisanie.

Ale do rzeczy. Wszystkich zmotoryzowanych zachęcam do odwiedzenia stacji paliw przy Auchan. Ale trzeba działać szybko. Akcja trwa do 11 marca. A że jest to niedziela i w związku z zakazem handlu niektóre stacje mogą być nieczynne (bo sklepy nieczynne), to warto sprawę załatwić jeszcze dziś (piątek) lub jutro (sobota). W sobotę pewnie wszyscy się rzucą na zakupy, to i na stacjach będzie tłoczniej, ale warto.

Auchan promocjaW ramach promocji można kupić paliwo ze zwrotem 10 gr / litr dla posiadaczy karty Skarbonka. Co ciekawe akcja nie jest uzależniona od zakupów w Auchan, jak to czasem bywa. Wystarczy zatankować i przy kasie pokazać kartę Skarbonka a do naszego konta zostanie doliczona odpowiednia kwota.

Ja nie miałem zbyt dużo do zatankowania, ale 20 litrów się zmieściło. To było w Auchan Wola (Warszawa). Benzyna Pb95 jest tam już i tak tania – 4,34 zł a z promocją wychodzi 4,24 zł (kwota z karty Skarbonka obniża zakupy w sklepie Auchan).

Dziwne, że na stronie Auchan nie ma informacji o tej promocji. Czyżby dotyczyła tylko jednej stacji?

Tak czy inaczej, na stronie Auchan jest niezły bałagan. Mają informację, że w tę niedzielę sklepy są nieczynne, ale już o stacjach paliw nie zawsze wspominają.

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Google +
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Przeczytaj poprzedni wpis:
iTaxi – 50% zniżki na każdy kurs

Nadal nie możemy zostawić tematu taksówek. Dziś iTaxi. O mytaxi pisałem już wiele razy, a tym razem kolejna aplikacja do...

Zamknij