DARMOWA KARTA KREDYTOWA + 300 ZŁ PREMII

UWAGA!!! Zgłoszenia po darmowe nagrody przyjmuję tylko do końca lipca. Zobacz szczegóły.

Ostatnie tygodnie obfitują w promocje dotyczące kart kredytowych. Dodam, że są to naprawdę dobre oferty.

O tym, że z karty kredytowej da się wycisnąć naprawdę dużo, pisałem tu. Polecam ten tekst. Sam lubię do niego wracać, bo jest w nim kawałek mojego życia i parę promocji, z których warto skorzystać.

Od lat z promocjami kart kredytowych szaleje Citibank, ale widać, że rosną mu zacni konkurenci. Zobacz, co przygotował T-mobile Usługi Bankowe.

Dziś do grona dobrych kartowych propozycji dołącza BPH. Już na samym wstępie należy wspomnieć, że BPH nieczęsto ma coś ciekawego do powiedzenia, ale jak już powie, to warto posłuchać i … skorzystać.

Zakładam kartę z bonami 300 zł

Jak zdobyć 300 zł?

Warunki do spełnienia może nie są typowe, ale nie są też trudne. W ciągu kilku miesięcy zgarniamy 3 bony Sodexho po 100 zł. Najważniejsze, żeby w innym banku mieć kartę kredytową z limitem co najmniej 2000 zł. Ja mam już 2 karty. Już miałem likwidować kartę w Citibanku, ale zdziwię ich – poproszę o podniesienie limitu kredytowego (teraz mam najniższy – 1700 zł). Limit w Citibanku przyda mi się tylko do tego, żeby przenieść go do BPH.

Gwarantowane 100 zł

Podpisz umowę o kartę kredytową Fair MasterCard lub VISA z opcją spłaty zadłużenia karty kredytowej posiadanej w innym banku/SKOK-u, z limitem kredytowym w wysokości min. 2 000 zł., w okresie 1.06 – 31.08.2016 r.

Proponuję trochę inaczej. Najpierw zakładamy kartę, wypełniając wniosek przez internet.

1

Bank oddzwania, standardowa procedura. Jak już mamy kartę, to idziemy do oddziału (niestety nie ma innego wyjścia) i przenosimy nasz limit kredytowy z karty w innym banku do BPH. W tym momencie musimy mieć co najmniej 1900 zł zadłużenia na karcie w innym banku.

Pokazujemy w BPH :

  • jeden z sześciu ostatnich wyciągów z karty kredytowej,
  • potwierdzenie dokonania spłaty karty kredytowej w ostatnich 6 miesiącach,
  • dotychczasowa umowa o kartę kredytową. Dodatkowo możemy poprosić Cię o dokumenty dochodowe.

BPH spłaca nasze zadłużenie z karty w innym banku i przenosi je na kartę w BPH. W ten sposób mamy już zapewnione 2 x 100 zł.

Drugie gwarantowane 100 zł

Podpisz dyspozycję spłaty zadłużenia w innym banku lub SKOK-u na kwotę min. 1 900 zł. My spłacimy zadłużenie na Twojej starej karcie w innym banku.

Ten etap mamy już za sobą, jeśli załatwimy to tak, jak sygnalizowałem w moim komentarzu powyżej.

Trzecie gwarantowane 100 zł

Wydawaj kartą kredytową po 900 zł w każdym z trzech miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu podpisaniu umowy.

Temat do zastanowienia. 200 zł już mamy. Zdobycie ostatniej stówki trochę trwa. Niech każdy zdecyduje, czy warto.

Aby otrzymać jedną z nagród – w postaci kuponów Sodexo – wystarczy spełnić ww. warunki promocji, i nie wypowiedzieć umowy o kartę kredytową do dnia wypłaty nagrody. Dodatkowo w przypadku nagrody trzeciej za aktywne korzystanie z karty należy terminowo spłacać zadłużenie.

Pamiętaj, nie musisz spełnić wszystkich warunków łącznie. To Ty decydujesz, ile otrzymasz! W najgorszym razie to będzie „tylko” 100 zł za założenie karty i przejęcie zadłużenia z karty w innym banku.

Jeśli spełnisz warunki promocji, nagroda zostanie wysłana za pośrednictwem poczty nie później niż do końca miesiąca kalendarzowego, następującego po spełnieniu danego warunku promocji.

Zakładam kartę z bonami 300 zł

Co warto wiedzieć o karcie?

O samej karcie nie ma co mówić. Karta jak karta. Pamiętajmy, że to ma być Fair MasterCard lub VISA. Bank daje dodatkowe możliwości, jak np. drobny zwrot za zakupy, ale niech to będzie dla nas takie pozytywne zaskoczenie w trakcie użytkowania karty. 

2

Nie ma opłaty za wydanie karty ani rocznej. Opłata miesięczna wynosi 6 zł, ale może być anulowana, jeśli wykonamy kartą transakcje na co najmniej 600 zł w okresie rozliczeniowym. Jeśli nie używamy karty, to opłat nie ma, ale wtedy też nie dostaniemy bonów Sodexho. Zajrzyj do taryfy opłat i prowizji oraz do regulaminu promocji.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać obecni i nowi klienci banku. Jeśli jesteś już klientem BPH, to tak czy inaczej wypełniasz wniosek przez internet.

I jeszcze prezent ode mnie

candy-406929_1280Jakoś wśród blogerów finansowych trzeba się wyróżnić:)

Dla osób, które skorzystają promocji, dzięki mojemu linkowi mam książkęmultinarzędzie, scyzoryk lub etui na karty.

Procedura wygląda tak:

1. Zakładasz kartę.

2. Przesyłasz mi mailem zrzut z ekranu widoku na kartę lub inne potwierdzenie, np. mail z banku, że karta jest aktywna.

3. Wybierasz sobie książkęmultinarzędzie, scyzoryk lub etui na karty. mailu podaj też oczywiście imię, nazwisko oraz adres do wysyłki.

*****

Zapraszam na:

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Google +
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *