Konkurs z nagrodą – „Budżet domowy co powinienieś wiedzieć o oszczędzaniu” UWAGA!!! ZMIANA WARUNKÓW

UWAGA!!! ZMIANA WARUNKÓW KONKURSU

Przepraszam, ale muszę jeszcze raz ogłosić warunki konkursu. Problem polega na tym, że nie widzę Waszych udostępnień profilu, więc należy polubić profil i udostępnić wraz z ciekawym opisem konkretną notkę o konkursie a nie udostępnić profil, jak to było napisane poprzednio. Bardzo przepraszam za zmiany. To pierwszy tego typu konkurs i nie wszystko przewidziałem. Następnym razem będzie lepiej:)

Poniżej nowe warunki w całości.

Nasz profil na facebooku przekroczył już 100 lubiących, więc czas teraz pokonać barierę 200. Kiedy jest nas więcej, zawsze łatwiej wpaść na jakiś pomysł dotyczący oszczędzania pieniędzy. Więcej osób bierze wtedy udział w naszej wspólnej burzy mózgów, jak na różne sposoby zaoszczędzić więcej pieniędzy.

Konkurs jest bardzo prosty. Każda osoba, która do poniedziałku 3 czerwca, do godz. 23:59 polubi nasz profil na facebooku i udostępni notkę o konkursie znajomym z jakimś ciekawym opisem ma szansę stać się właścicielem równie ciekawej książki.

Nagrodą jest „Budżet domowy czyli co musisz wiedzieć o oszczędzaniu” Kamila Deptuły. Jest to pozycja, obok której nie da się przejść obojętnie. Znajdziesz tam instrukcję krok po kroku, jak stworzyć swój domowy budżet oraz mnóstwo wskazówek, jak oszczędzać pieniądze, czyli to, co na tym blogu lubimy najbardziej.

budżet domowy

Książka trafi do osoby, która da najciekawszy moim zdaniem opis do swojego udostępnienia. 

Reasumując, polub profil Oszczędzanie Pieniędzy i udostępnij notkę o konkursie znajomym z ciekawym opisem. Jeśli jesteś już „lubiącym” nasz profil, to wystarczy, że udostępnisz notkę o konkursie + ciekawy opis. Pamiętaj, że Twoje udostępnienie musi być dla mnie widoczne. Bywa, że w ustawieniach prywatności niektórzy ustawiają, żeby nie było tego widać, ale wtedy ja nie mam możliwości zweryfikowania czy wykonałeś swoje zadanie.

Mam nadzieję, że zadanie nie jest zbyt trudne. Ogłoszenie wyniku w środę 5 czerwca.

Powodzenia 🙂

budżet domowy pod ostrzałem

Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na otrzymanie ciekawej książki, weż też udział w drugim konkursie. Na blogu konto-lokata.pl można wygrać książkę Adriana Hinca „Budżet domowy pod ostrzałem”. Jest to fajna pozycja dla każdego, kto szuka oszczędności w domowym budżecie. Sporo ciekawych spostrzeżeń powinno zainspirować każdego do zweryfikowania wielu nawyków.

Zasady konkursu są bardzo podobne. Wystarczy, że polubisz na facebooku profil oszczędzanie w banku i udostępnisz notkę o konkursie, dodając ciekawy opis. Najciekawszy opis do udostępnienia notki będzie nagrodzony książką. Ten konkurs tak samo trwa do poniedziałku 3 czerwca do godz. 23:59 a wynik będzie ogłoszony w środę 5 czerwca.

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Google +
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Przeczytaj poprzedni wpis:
KONKURS Z NAGRODĄ – BUDŻET DOMOWY CZYLI CO POWINIENEŚ WIEDZIEĆ O OSZCZĘDZANIU

Nasz profil na facebooku przekroczył już 100 lubiących, więc czas teraz pokonać barierę 200. Kiedy jest nas więcej, zawsze łatwiej...

Zamknij