KONTO W BPH – 3% ZWROTU ZA TRANSAKCJE

No proszę, każdemu bankowi może się przytrafić dobry produkt. O BPH nie pisałem jeszcze nigdy, a o ofertach finansowych piszę już od 2009 r.

Ale i na ten bank przyszedł czas a to za sprawą produktu po fejsbukowemu nazwanemu Lubię to! Konto.

To konto rzeczywiście można polubić i to co najmniej z dwóch powodów:

entuzjazm– są fajne warunki (wszystko bezpłatne pod warunkiem 4 transakcji kartą miesięcznie, 3% zwrotu za wszystkie zakupy z limitem 50 zł miesięcznie)

– jako że BPH jeszcze nigdy nie był przeze mnie opisywany, to może być okazja dla moich czytelników do skorzystania z kolejnego produktu; może już jesteście znudzeni takimi bankami jak Idea Bank, Getin czy BNP Paribas, no to macie coś nowego – to kolejna szansa, żeby powalczyć o specjalną premię ode mnie (500 zł).

Załóż Lubię to! Konto, a dostaniesz zwrot 3% za zakupy

Promocja jest dla osób, które nie były klientami BPH od 1 stycznia 2015. Ja tam w życiu nic nie miałem, więc skorzystam:) Baaaardzo mało jest takich banków, dla których jestem nowym klientem.

Co zrobić, żeby konto było bezpłatne?

Bardzo dużym plusem jest to, że bank nie oczekuje od nas żadnych regularnych wpływów. Widać, że nie mają doświadczenia w takich promocjach:) Konto jest bezpłatne bez żadnych warunków natomiast za kartę nie płacimy, jeśli zrobimy 4 transakcje miesięcznie na jakąkolwiek kwotę. Tu już zdecydowanie widać, że nie mają doświadczenia w takich promocjach:) Mogliby coś przy tej okazji od klientów wyszarpnąć, ale tego nie robią i to się chwali.

Załóż Lubię to! Konto, a dostaniesz zwrot 3% za zakupy

Zwrot za zakupy

Bank daje nam zwrot 3% za każde zakupy wykonane kartą (w sklepach stacjonarnych i przez internet). Limit zwrotu to 50 zł / m-c. Zwrot dostaniemy do końca następnego miesiąca. Zwrot przysługuje nam przez 12 miesięcy licząc od miesiąca następnego po założeniu konta. Mamy więc możliwość zgarnąć przez rok 600 zł. Regulamin promocji.

Bank jeszcze proponuje 50 zł za otwarcie limitu kredytowego, ale otwarcie kosztuje 2% limitu, minimum 75 zł, więc tego nie polecam.

girl-139353_1280Ważne plusy

To warto podkreślić, bo już dziś raczej się nie zdarza – bank bez opłat przesyła comiesięczny wyciąg papierowy. Ja tak lubię.

I druga rzecz, już bardziej powszechna – wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są bezpłatne.

I jeszcze powtórzę – nie ma żadnych (niestety powszechnych utrudnień) typu wymóg comiesięcznej wpłaty określonej kwoty, określonej kwoty transakcji kartą itp.

I jeszcze jedno. Nie ma żadnych dodatkowych warunków do osiągnięcia zwrotu. Wiele banków uzależnia comiesięczne zwroty od różnych rzeczy. Tu nic takiego nie ma. Zwrot dotyczy wszystkich kont, które zostały założone od 2 marca do 30 czerwca 2015. Żeby był zwrot, konto musi istnieć i nie być w okresie wypowiedzenia.

Uwaga

Wspominałem, że trzeba zrobić 4 transakcje / m-c, żeby karta była bezpłatna. Te transakcje muszą być zaksięgowane na koncie (rozliczone). Nie czekajmy więc z zakupami do końca miesiąca, żeby nie było problemu.

 

Bank BPH
Lubię to! Konto
0 zł za prowadzenie
0 zł za użytkowanie karty jeśli zrobimy kartą 4 transakcje / m-c (jeśli nie, to opłata 6 zł)
0 zł za przelewy internetowe
0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce

Załóż Lubię to! Konto, a dostaniesz zwrot 3% za zakupy

Jak zawsze zapraszam na facebook – oszczędzanie w banku oraz na drugi blog oszczedzanie-pieniedzy.pl, gdzie piszę o tym, jak oszczędziłem 11 680 litrów wody i dlaczego to nie miało sensu.

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Google +
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *