TESCO – EKUPON NA 20 ZŁ, KUPON NA 10 ZŁ LUB KUPON NA 7 ZŁ

No, no, Tesco szaleje. Dostałem mail, że mogę wykorzystać eKupon w wysokości 20 zł pod warunkiem, że w sklepie internetowym Tesco zrobię zakupy za 350 zł. W pierwszym momencie się obruszyłem, bo to trochę wstyd ze strony Tesco, że proponuje 5,715% rabatu i każe przy tym zrobić zakupy na tak wysoką kwotę. Po pewnym jednak namyśle stwierdzam, że może jednak się przyczaję. tesco

Kupon jest ważny do końca sierpnia. Niedługo napiszę o takich produktach, których sporo się zużywa u nas w domu i dokupuję je w bardzo dużych ilościach raz na jakiś czas. Ta promocja to właśnie okazja do uzupełnienia domowych zapasów. Może przyczaję się na duże zakupy i wtedy zaatakuję.

Znacznie korzystniej prezentują się dwie pozostałe oferty „kuponowe” Tesco. W hipermarketach za zakupy za co najmniej 100 zł wykonane w dniach 27-30 czerwca dostaniemy zniżkowy 10 zł na ko lejne zakupy dokonane w dniach 1-7 lipca.

Natomiast w supermarketach dostaniemy kupon na 7 zł za zakupy na co najmniej 70 zł dokonane 27-30 czerwca. Kupon będzie do wykorzystania przy kolejnych zakupach (w dniach 1-7 lipca).

Korzystałem już w przeszłości z tego typu akcji w sklepach stacjonarnych i teraz pewnie też bym skorzystał, ale niestety jest bardzo krótki termin na zrobienie pierwszych zakupów, a ja właśnie jestem po zakupach. Już raczej się nie wyrobię z następnymi.

rabat 7 złrabat 10 zł

Przy okazji zapraszam Cię na mój drugi blog. Umieściłem tam wpis o porządkowaniu kont bankowych. W czerwcu zamknąłem 3 konta i otworzyłem 3 konta. Zobacz, jakie i dlaczego.

Nie zapomnij o zapisaniu się na listę mailingową i polub Oszczędzanie Pieniędzy na facebooku.

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Google +
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Przeczytaj poprzedni wpis:
ILE KOSZTUJE KĄPIEL DOROSŁEJ OSOBY?

Oczywiście wszyscy, którzy lubią oszczędzać wodę wiedzą, że kąpiel jest nieopłacalna i lepiej jest brać prysznic. Jednak prawda jest taka,...

Zamknij