TSU – CZY FACEBOOK WYTRZYMA KONKURENCJĘ?

Dziś nie będzie o oszczędzaniu. Dziś będzie o zarabianiu i to w bardzo ciekawy sposób.

Od kilku tygodni widzę na facebooku jakieś poruszenie. Czy zdrowe czy niezdrowe, to się szybko okaże. Wszędzie widzę tylko TSU i TSU

Ludzie się gorączkują, że to jakaś rewolucja w portalach społecznościowych. No to sobie wszedłem i zobaczyłem o co chodzi.

Chodzi o to, że TSU sobie wymyśliło, że będzie podobnym portalem jak facebook czy twitter (wspólna ściana, dodawanie wpisów, znajomych), ale jako że zarabia na reklamach, to będzie się jakoś tam dzieliło z aktywnymi użytkownikami tymi zarobkami. 

Czyli jak rozumiem, że działamy sobie tak jak na facebooku – coś tam publikujemy, zapraszamy znajomych i wg jakiegoś klucza dostajemy za to pieniądze. Czytałem o tym kluczu, ale prawdę mówiąc nie za bardzo go rozumiem. Są to jakieś wielostopniowe zależności.

Ale nie to jest najważniejsze. TSU deklaruje, że zostawia sobie tylko 10% przychodów z reklam. Resztę wg tego niezrozumiałego przeze mnie klucza rozdziela między użytkowników. 

I najważniejsze jest to, że nie musisz robić nic szczególnego. Po prostu publikujesz sobie tak jak do tej pory na facebooku, a pieniądze płyną.

Wystarczy pamiętać, że otrzymujesz 50% przychodów, które TSU dostaje od reklamodawcy za to, że przy Twojej notce, zdjęciu, filmie pokaże się reklama. I to mi się podoba. Czyli im więcej masz znajomych, im więcej osób ogląda Twoje wpisy, i więcej kasy dostajesz. Nawet jeśli to nie będą (na początku) duże sumy, to przecież nie robisz nic szczególnego, żeby je pozyskać. Po prostu ściągasz znajomych z facebooka i wymieniacie się treściami.

Rejestracja i używanie TSU są darmowe. Musisz się zarejestrować dzięki komuś, kto już jest użytkownikiem. Dzięki temu portal wie, jak rozdzielać wielostopniowo pieniądze. 

Czy to wypali? Myślę, że są spore szanse. Wchodząc w to, nic nie tracimy, a można tylko zyskać. Facebook może się już obawiać…

Zarejestruj się dzięki mojemu linkowi , zaproś mnie do znajomych i wspólnie obserwujmy, co z tego wyjdzie:)

tsu 1

 

Udostępnij na:
 • Facebook
 • Google +
 • Wykop

2 komentarze

 1. Remigiusz napisał(a):

  jak dla mnie spory minus – brak wersji polskiej – te systemy mają także do siebie, że startują dość wolno – sam Disqus obiecuje taki model biznesowy do włączenia opcjonalnie, ale jakoś tego na razie nie widzę

  jesli się zrobi popularne, jeśli bedzie wersja PL, zapiszę się z twojego referala

  • Piotr Górnicki napisał(a):

   Ja o systemie Disqusa nie wiedziałem, bo go chyba za bardzo nie promują. A o TSU jest bardzo głośno i sporo osób się rejestruje. Ciekawe czy TSU będzie dla facebooka tym, czym był facebook dla naszej klasy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *