WIELKA LOTERIA BEZGOTÓWKOWA – ATRAKCYJNE NAGRODY ZA ZAKUPY KARTĄ

Od dziś (18.10) do 24 listopada trwa Wielka Loteria Bezgotówkowa. Każdy zakup kartą (także przez internet) może brać udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Nagrody są naprawdę w porządku.

Raz w tygodniu będzie losowane BMW i3. Taki elektryczny bzykuś zwracający na siebie uwagę. Nie pogardziłbym. Takich samochodów będzie łącznie rozdanych pięć.

Nagrody drugiego stopnia to smartfony Samsung Galaxy S7 (to chyba nie te, co wybuchają, prawda?). Samsungi będą losowane codziennie od 22 października. W loterii jest ich 35.

Na otarcie łez jest 350 podwójnych biletów do Multikina. Bilety będą losowane też od 22 października co godzinę.

loteria-2

Każdy może wygrać tylko raz. Warto przejrzeć regulamin. Są tam pewne ograniczenia. Trzeba zwrócić uwagę na to, żeby być właścicielem karty płatniczej oraz na produkty, które nie biorą udziału w loterii. 

zgłaszana Transakcja, będąca podstawą udziału w Loterii, została dokonana przez Uczestnika samodzielnie, tj. przy użyciu karty płatniczej, której jest właścicielem, a także że nie dotyczyła zakupu produktów takich, jak: napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe, e-papierosy, broń palna, substancje psychotropowe, środki odurzające, lub podlegające refundacji ze środków publicznych: leki, środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego lub wyroby medyczne, a jeśli dotyczyła ich częściowo, to kwota Transakcji podana w formularzu zgłoszeniowym nie uwzględnia wartości ww. produktów;

Jeśli więc mamy rachunek ze sklepu spożywczego, w którym kupowaliśmy oprócz bananów, sera, chleba także alkohol, to w formularzu zgłoszenia (o tym poniżej) nie bierzemy pod uwagę kwoty za alkohol.

Jak wygrać?

No właśnie, jak żyć, panie premierze, jak żyć? Na stronie zakupybezgotowki.pl znajduje się prosty formularz, który wypełniamy, jeśli mamy dowody zakupu kartą wykonane od 18 października.

Dowód zakupu na kwotę do 10 zł oznacza jeden los. Powyżej 10 zł liczy się każda wielokrotność tej kwoty. Czyli np. za paragon na 122 zł dostajemy 12 szans na zwycięstwo.

Wchodzimy w zakładkę „weź udział” i mamy taki formularz:

loteria-3

Wielka-Loteria-Bezgotowkowa

Niby podstawowe informacje, ale przyznam, że niektóre pozycje mogą sprawić problem. Np. „Numer rachunku” można by było określić jakoś precyzyjniej, bo mi numer rachunku kojarzy się raczej z kontem, do którego jest wydana karta a nie z numerem paragonu. I okazuje się, że nie chodzi też o numer paragonu, tylko o numer dowodu zakupu. Dowód zakupu to niefiskalny wydruk, który przy płatności kartą dostajemy oprócz paragonu.

Przykład numeru dowodu zakupu:

numer-dowodu-sprzedazy

Wielka-Loteria-Bezgotowkowa

Pozostaje jeszcze numer MID lub AID. Do tego też przydaje się druga karteczka (potwierdzenie transakcji kartą), którą dostajemy oprócz paragonu. Znajdziemy tam numer MID.

numer-mid-na-paragonie

Wielka-Loteria-Bezgotowkowa

Kto za tym stoi?

Loterię organizuje jakaś firma marketingowa działająca na zlecenie Fundacji Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego. Na stronie głównej loterii są loga MasterCard i Visa ale też informacja, że przedsięwzięciu patronuje Ministerstwo Finansów i Ministerstwo Rozwoju. Czyli nie jest jakoś strasznie anonimowo. A to ma znaczenie, bo przecież przekazujemy swoje dane osobowe.

*****

Zapraszam na:

loteria-1

Wielka-Loteria-Bezgotowkowa

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Google +
  • Wykop

7 komentarzy

  1. Chris napisał(a):

    odnośnie numeru paragonu- podajemy numer z paragonu fiskalnego czy niefiskalnego? i jak to się ma do nr wydruku czasami jest poprzedzony W lub #

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Przeczytaj poprzedni wpis:
50% ZNIŻKI NA PRZEJAZDY MYTAXI

Późno opisuję, ale chciałem osobiście skorzystać. Do końca tygodnia jest 50% zniżki na przejazdy taksówkami mytaxi. Promocja dotyczy Warszawy, Krakowa...

Zamknij