5% ZWROTU ZA ZAKUPY KARTĄ

 

W poprzedniej notce zwróciłem uwagę na rewelacyjny produkt z T-mobile usługi bankowe, ale wydaje mi się, że ta informacja nie dotarła do szerokiego grona odbiorców. To konto naprawdę wymiata. Jest to jedna z lepszych propozycji na rynku.

Co jest takiego szczególnego w tym koncie?

Mamy zwrot 5% za zakupy. Miesięcznie możemy dostać 25 zł zwrotu, więc wystarczy wydać kartą 500 zł i już mamy pozamiatane. Zwrot należy nam się, jeśli w danym miesiącu na konto wpłynęła nasza pensja, stypendium, emerytura, renta lub po prostu wpłaciliśmy na konto 2000 zł. Oczywiście te pieniądze nie muszą leżeć na koncie przez cały miesiąc. Można je wpłacić, żeby spełnić warunek i zaraz wypłacić.

Dodatkowo konto jest zawsze bezpłatne. Darmowe są także bankomaty na całym świecie. Za kartę nie zapłacimy, jeśli w ciągu miesiąca zostaną na niej rozliczone transakcje na 200 zł. Jeśli zamierzamy wydawać kartą 500 zł, to nie jest to dla nas żadna uciążliwość.

Zakładam konto ze zwrotem 300 zł za zakupy

Premia za Transakcje Kartą nie jest naliczana w punktach posiadających MCC (Merchant Category Code) równy:
a. 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
b. 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
c. 4111, określający m.in. usługi transportowe,
d. 6012, określający instytucje finansowe;
e. 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
f. 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach

Zwrot 5% za zakupy należy nam się przez rok. Zgarniamy więc łącznie 300 zł. T-mobile bredzi coś o 600 zł, ale nie patrzmy na to. Uważam, że to spore nadużycie i nie będę się zagłębiał w temat. 300 zł to też nieźle, tym bardziej, że przy spełnieniu warunków nie płacimy za nic ani złotówki.

tmobile

Jestem w trakcie zakładania tego konta i tu mam ważną uwagę, bo parę razy mój wypełniony formularz za podstawowymi danymi został odrzucony. Chodzi o to, żeby przy wpisywaniu swoich danych nie korzystać z opcji autopodpowiedzi, nie wklejać, tylko wpisywać wszystko ręcznie. I jeszcze nie pozostawiać niepotrzebnych spacji na końcu.

Konto zakładamy wygodnie przez internet przez przelew weryfikacyjny lub przez kuriera.

Swoją drogą to ciekawe, że T-mobile usługi bankowe świadczone przez Alior Bank mają lepszą ofertę niż sam Alior Bank. No, ale to już nie nasz problem:)

Zakładam konto ze zwrotem 300 zł za zakupy

t-mobile 2

J

Udostępnij na:
 • Facebook
 • Google +
 • Wykop

2 komentarze

 1. Eugeniusz - blofi.pl napisał(a):

  Może bym się i skusił, ale 3% moneybacku do 50 zł miesięcznie w BPH nie do przebicia ;]

  • Piotr Górnicki napisał(a):

   Oczywiście BPH rządzi, ale mi to nie wystarcza. Korzystam też z Millennium (2% i 10% blikiem), mBank (2%), jestem w trakcie zakładania T-mobile. Przy 4 osobowej rodzinie + przysługi dla reszty rodziny i znajomych i ze wszystkich źródeł będzie pełny zwrot:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Przeczytaj poprzedni wpis:
BEZPŁATNE KONTO – 4%, 100 ZŁ PREMII

  Do szczególnych entuzjastów BZWBK nie należę, chociaż z rozrzewnieniem wspominam niegdysiejszą promocję Konta Godnego Polecenia, w której można było...

Zamknij