BEZPŁATNA KARTA KREDYTOWA I 400 ZŁ DO WYDANIA W MORELE.NET

Nie macie jeszcze dość Citibanku? Bo Citibank na pewno nie da Wam spokoju z promocjami. Tym razem proste 400 zł do wydania w sklepie morele.net za skorzystanie z bezpłatnej karty kredytowej. 

Dzisiejsza propozycja wygląda tak: zakładasz kartę kredytową w Citibanku, w następnym miesiącu robisz jedną transakcję (zakup) i zgarniasz nagrodę – kupon zniżkowy na zakupy na 400 zł w morele.net

Jak dostać 400 zł?

11. Zakładasz kartę kredytową, korzystając z mojego linku.

2. Tym razem nie jest określona kwota transakcji. Wystarczy jedna transakcja w miesiącu następującym po miesiącu wydania karty. Kolejny warunek to musisz w ciągu tych 30 dni co najmniej raz zalogować się do systemu transakcyjnego karty. W tym miesiącu trzeba też zalogować się co najmniej raz do systemu transakcyjnego. 

Tak więc jeśli dostaniemy kartę w czerwcu, to w lipcu trzeba wykonać jedną transakcję i raz zalogować się.

Niestety bank łapie nas jako klientów na rok. Co prawda do wydania nagrody wystarcza spełnić warunek w drugim miesiącu posiadania karty, ale żeby nie zapłacić kary 200 zł, trzeba jedną transakcję miesięcznie wykonywać łącznie przez 12 kolejnych miesięcy. Na szczęście to nie jest jakiś problem. Tym bardziej, że można wybrać kartę Simplicity, która jest zawsze bezpłatna.

I już. Żadnych dodatkowych warunków. Oczywiście pamiętaj o spłaceniu karty w terminie, żeby nie płacić odsetek:) Kiedy spłacić? Moja odpowiedź jest jednoznaczna: jak najszybciej niezależnie od długości okresu bezodsetkowego. Nie bierz karty kredytowej, żeby korzystać z kredytu (nawet bezpłatnego). Niech to będą wyjątkowe sytuacje.

watch-471762_1280Kiedy dostanę 400 zł?

Jeśli spełnisz warunki, to bank prześle Ci voucher na 400 zł jako wiadomość w systemie transakcyjnym. Voucher będzie wysłany w drugim tygodniu miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki. Jeśli więc spełnisz warunki w lipcu, to ok. połowy sierpnia masz voucher.

I jeszcze jedna dobra informacja – od nagrody nie płacisz podatku. Przeczytaj regulamin promocji.

Trzeba pamiętać!
Zaraz po rejestracji przez internet, będzie dzwonił ktoś z banku. Wybieramy Kartę Kredytową Simplicity, która jest zupełnie bezpłatna. Poniżej pokazany jest prawidłowy wybór, natomiast na stronie domyślnie jest zaznaczona karta World MasterCard.

2Nie zgadzaj się też w trakcie rozmowy na dodatkowe propozycje typu ubezpieczenie karty, konto, obsługa telefoniczna itd., żeby nie musieć za coś dodatkowo płacić. No i oczywiście wybieramy najniższy limit na karcie (1700 zł), żeby szybko przejść weryfikację. Bank i tak pewnie włączy Ci domyślnie usługę CitiPhone, którą potem musisz sobie wyłączyć, żeby nie płacić 6 zł / m-c.

ps. Pamiętaj, wujek Piotr ostrzega! Jeśli masz problemy finansowe, to karta kredytowa nie jest dla Ciebie. Poradź sobie najpierw z kredytami, a potem baw się w karty kredytowe.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji może skorzystać każdy, kto nie miał głównej karty kredytowej Citibanku od początku 2014 r. 

Mr BeanSą też wymagania co do wieku i zatrudnienia. Przeczytaj o tym w załączniku do regulaminu (3 strona). Niestety trzeba pokazać zaświadczenie o zatrudnieniu lub PIT albo inne podobne wynalazki. W moim przypadku poprosili tylko o ksero dowodu i wydruk trzech ostatnich przelewów od pracodawcy. Te dokumenty przekazuję kurierowi przy podpisaniu umowy.

Zakładam kartę z bonem na 400 zł

 

To jest promocja, w której wszyscy zyskują:  – Ty dostajesz 400 zł – ja dostaję prowizję za nowego klienta banku – bank zyskuje nowego klienta Myślę, że zgodzisz się ze mną – takie okazje nie trafiają się często, więc działaj – załóż kartę.

KCIUK DO DOŁUNo dobra, minusy

Minusy są i to spore, ale bez przesady. 

W nowej promocji:
– potrzebne jest zaświadczenie o zatrudnieniu lub PIT lub inne potwierdzenie, że nie jesteśmy tak zupełnie biedni;
– trzeba pamiętać o samodzielnym wyłączeniu usługi Citiphone (przez telefon), która kosztuje 6 zł / m-c

Zakładam kartę z bonem na 400 zł

 *****

Zapraszam na:

słuchaj oklahoma citibank

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Google +
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Przeczytaj poprzedni wpis:
DARMOWA KARTA KREDYTOWA + 300 ZŁ PREMII

UWAGA!!! Zgłoszenia po darmowe nagrody przyjmuję tylko do końca lipca. Zobacz szczegóły. Ostatnie tygodnie obfitują w promocje dotyczące kart kredytowych....

Zamknij