BEZPŁATNA KARTA KREDYTOWA CITIBANK I TELEFON LG K8

To już końcówka tej rewelacyjnej promocji. Bezpłatna karta kredytowa a do niej telefon LG K8. Nagroda gwarantowana dla każdego po spełnieniu prostych warunków.

Pospiesz się, bo wnioski o kartę można składać do piątku 31 marca. Na końcu notki znajdziesz listę innych dobrych promocji.

Dzisiejsza propozycja wygląda tak: zakładasz kartę kredytową w Citibanku, w ciągu trzech kolejnych miesięcy dokonujesz łącznie transakcji na 3000 zł i dostajesz telefon. Chodzi o LG K8. Wydaje się, że sprzęt jest całkiem niezły. Bank deklaruje, że jego wartość to 549 zł.

Jak dostać telefon LG K8?

2

1. Zakładasz kartę kredytową, korzystając z mojego linku.

2. Wykonujesz kartą transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę co najmniej 3000 zł w ciągu trzech kolejnych miesięcy następujących po miesiącu podpisania przez bank umowy o kartę. Np zakładasz kartę w styczniu, więc w lutym, marcu i kwietniu robisz zakupy łącznie za co najmniej 3000 zł.

To muszą być „normalne” zakupy w sklepie. Nie może to być np. płatność kartą rachunku za prąd przez internet czy pobranie pieniędzy z bankomatu. Nie liczą się też odwołane transakcje np. kupujesz spodnie i je zwracasz.

Kolejny warunek to musisz w ciągu 30 dni od podpisania umowy przez bank co najmniej raz zalogować się do systemu transakcyjnego karty.

I już. Żadnych dodatkowych warunków. Oczywiście pamiętaj o spłaceniu karty w terminie, żeby nie płacić odsetek:) Na spłatę masz do 56 dni (zależy kiedy dokonujesz zakupów i jak ustawisz okres rozliczeniowy), co jest dodatkowym atutem karty, bo na prawie 2 miesiące możesz otrzymać darmowy kredyt.

1Kiedy dostanę telefon LG K8?

Jeśli spełnisz warunki, to bank poinformuje Cię mailem, że nagroda się należy. Mail będzie wysłany w ciągu pierwszych dwóch tygodni miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki. Telefon zostanie wysłany w ciągu 30 dni od tego maila.

I oczywiście wtedy możesz zgłosić się do banku, żeby zlikwidować kartę.

I jeszcze jedna dobra informacja – od nagrody nie płacisz podatku. Płaci go za Ciebie bank z własnych pieniędzy. Przeczytaj regulamin oferty z telefonem LG K8.

Do promocji można przystąpić do końca marca 2017.

Trzeba pamiętać!

Zaraz po rejestracji przez internet, będzie dzwonił ktoś z banku. Wybieramy Kartę Kredytową Citibank Simplicity.

Nie zgadzaj się też w trakcie rozmowy na dodatkowe propozycje typu ubezpieczenie karty, konto, obsługa telefoniczna itd., żeby nie musieć za coś dodatkowo płacić. No i oczywiście wybieramy najniższy limit na karcie – 4000 zł (wcześniej było 1700 zł), żeby szybko przejść weryfikację. Bank i tak pewnie włączy Ci domyślnie usługę CitiPhone, którą potem musisz sobie wyłączyć, żeby nie płacić 6 zł / m-c.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji może skorzystać każdy, kto nie miał głównej karty kredytowej Citibanku od początku 2015 r. Nie mogą korzystać też pracownicy Citibanku.

citibank-lg-k8-duze
Są też wymagania co do wieku i zatrudnienia. Przeczytaj o tym w załączniku do regulaminu (3 strona). Niestety trzeba pokazać zaświadczenie o zatrudnieniu lub PIT albo inne podobne wynalazki. W moim przypadku poprosili tylko o ksero dowodu i wydruk trzech ostatnich przelewów od pracodawcy. Te dokumenty przekazuję kurierowi przy podpisaniu umowy.

Zakładam kartę i zgarniam telefon LG K8

KCIUK DO DOŁUNo dobra, minusy

Minusy są, ale naprawdę nieznaczące. 

W nowej promocji:
– potrzebne jest zaświadczenie o zatrudnieniu lub PIT lub inne potwierdzenie, że nie jesteśmy tak zupełnie biedni;
– musimy wydać w ciągu pierwszego 3 miesięcy aż 3000 zł;
– trzeba pamiętać o samodzielnym wyłączeniu usługi Citiphone (przez telefon), która kosztuje 6 zł / m-c

Na szczęście…

Karta jest zupełnie darmowa bez żadnych warunków.

2

Zakładam kartę i zgarniam telefon LG K8

ps. Możesz też skorzystać z pozostałych promocji Citibanku:

Zapraszam na:

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Google +
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Przeczytaj poprzedni wpis:
MYTAXI – ODBIERZ 50 ZŁ NA DARMOWE PRZEJAZDY

O mytaxi pierwszy raz pisałem w październiku 2015. To wygodna aplikacja do zamawiania taksówek, która dzięki licznym promocjom może konkurować...

Zamknij