MYTAXI – ODBIERZ 50 ZŁ NA DARMOWE PRZEJAZDY

O mytaxi pierwszy raz pisałem w październiku 2015. To wygodna aplikacja do zamawiania taksówek, która dzięki licznym promocjom może konkurować z UBERem.

Promocje zdarzają się naprawdę często. Ostatnio przez cały październik, listopad i grudzień można było jeździć za pół ceny. Takie promocje czynią ofertę mytaxi naprawdę korzystną.

A co w styczniu? A w styczniu…żniwa. Co prawda nie ma akurat teraz promocji 50%, ale wciąż można polecać usługi mytaxi nowym użytkownikom. Za każde polecenie otrzymujemy 50 zł na przejazdy. Nowa osoba dzięki naszemu poleceniu też dostaje 50 zł na przejazdy. Łącznie możemy zgarnąć 2000 zł na przejazdy.

Jeśli chcesz się zarejestrować, to ściągnij aplikację i użyj mojego kodu piotrgor1. Tylko wtedy będziesz mógł skorzystać z promocji.

Czy można na tym zarobić? Zarobkiem bym tego nie nazwał, ale trochę sobie pojeżdżę za darmo. Dzięki moim poprzednim artykułom zarejestrowały się 4 osoby, więc mam 200 zł na przejazdy:)

*****

Zapraszam na:

mytaxi

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Google +
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Przeczytaj poprzedni wpis:
POŻYCZKI BEZ OPŁAT I OPROCENTOWANIA

Zebrałem oferty pożyczek bez opłat i oprocentowania. Są takie? No pewnie. Duuużo. Staram się na "własnej skórze" sprawdzać to, co...

Zamknij