ING BANK – KONTO I 100 ZŁ PREMII

ING wraca ze swoim kontem jak bumerang. I fajnie – ja z takich ofert korzystałem już dwa razy. Teraz niestety nie mogę, bo zostały zaostrzone warunki (z promocji nie mogą skorzystać osoby, które miały konto w ING od 1.4.2015 do 31.8.2016), ale na pewno wiele osób będzie zgarnie stówkę.

Załóż konto z premią 100 zł

1

Dziś przedstawiam bardzo fajną okazję, którą przygotował nam ING Bank Śląski. Bank daje nam bezpłatne konto, do tego dodaje premię 100 zł.
piggy-bank-477979_1280Premia 100 zł

Bank daje premię 100 zł użytkownikom konta, którzy do 30 listopada 2016 wyślą wniosek o konto i do końca marca 2017 na tym koncie zostaną rozliczone zakupy kartą lub BLIKiem na co najmniej 1000 zł. 

Do końca listopada trzeba też założyć konto oszczędnościowe (na nie zostanie przelana premia) oraz wyrobić kartę i wypełnić formularz na stronie promocji.

Premia zostanie wypłacona 30 kwietnia 2017 i oczywiście do tego czasu trzeba być posiadaczem konta. Premia jest zwolniona z podatku.

Promocja dotyczy osób, które od 1.4.2015 do 31.8.2016 nie miały w ING Banku Śląskim żadnego konta i przy zakładaniu konta wyrażą zgodę na przetwarzanie danych do celów marketingowych. 

2

Załóż konto z premią 100 zł

ING Bank Śląski
Konto z Lwem Direct
0 zł za prowadzenie
0 zł za użytkowanie karty (przy rozliczonych miesięcznych wydatkach kartą na co najmniej 300 zł)
0 zł za przelewy internetowe
0 zł za wypłaty z bankomatów własnych; bezpłatna jest też jedna wypłata z obcych bankomatów (za kolejne zapłacimy po 3 zł).

kujonekPamiętajmy, że w ING Banku Śląskim miesięczny okres rozliczeniowy nie pokrywa się z miesiącami kalendarzowymi. Bank założył, że okres rozliczeniowy trwa od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca. Ma to znaczenie dla ustalenia czy bank pobierze opłatę za kartę (7 zł) czy nie. Jeśli np. w dniach 29 marca – 28 kwietnia nie zrobimy zakupów kartą na 300 zł, to bank naliczy opłatę za kartę. Ważne jest też, że w danym okresie transakcje muszą już zostać rozliczone. Warto więc zrobić zakupy kilka dni przed 28 dniem miesiąca, żeby bank zdążył ściągnąć odpowiednią kwotę z karty. 

UWAGA!!! Przeczytaj więcej. Link do warunków promocji.

Załóż konto z premią 100 zł

*****

Zapraszam na:

słuchaj andrzejek bez logo

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Google +
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Przeczytaj poprzedni wpis:
400 ZŁ ZWROTU ZA ZAKUPY – REWELACYJNA PROMOCJA CITIBANKU

Znów mamy promocję Citibanku. Ale ta wersja podoba mi się chyba najbardziej, bo nie narzuca nam w zasadzie żadnych warunków, a...

Zamknij