Kolekcjoner kodów – gruuuba promocja w mytaxi

Piąteczek? Żaden piąteczek. Przepraszam, że temat taksówek ostatnio zdominował moje pisanie, ale nic nie poradzę. O tym trzeba po prostu napisać. Wiele razy opisywałem mytaxi (jak działa aplikacja, promocje).

Przeczytaj na początek, dlaczego polecam aplikację mytaxi. Pierwszy raz opisywałem usługę pod koniec 2015 r. i do tej pory nie zmieniłem zdania. Jest tak, jak powinno być. W zasadzie dziś uważam, że jest znacznie lepiej. Na starcie dzięki mojemu poleceniu dostajesz pierwszy bonus. Ty też możesz polecać usługi mytaxi, podając znajomym swój unikalny kod, którego użyją przy rejestracji.

Jeśli chcesz dostać 50 zł na pierwszy przejazd mytaxi, to ściągnij aplikację „mytaxi” na komórkę i zarejestruj się, podając mój kod PiotrGor1

Poza tym firma wciąż organizuje promocje, z których naprawdę warto skorzystać.

Kolekcjoner kodów

Od 1 do 30 września mamy nową akcję – kolekcjoner kodów. Były już różne promocje np. zniżka 50%. Teraz wygląda to inaczej. Co drugi kurs z mytaxi masz za darmo do 25 zł. Jak to działa? Zamawiasz mytaxi i płacisz pełną kwotę np. 20 zł. Po pierwszym kursie dostajesz bon na kolejny kurs na 25 zł. Po drugim kursie realizujesz bon (np. kurs był na 30 zł, więc 25 zł masz od mytaxi i płacisz tylko 5 zł). I tak dalej. Korzystając z płatnych kursów, zyskujesz kolejne bony itd. 

W ramach promocji możesz zdobyć do 5 bonów. Pamiętaj, że bon musisz wykorzystać w ciągu 2 tygodni od otrzymania. Jak dla mnie bardzo dobry układ. Tym bardziej, że firma nie określa, za ile minimalnie musisz odbyć kurs, żeby dostać bon na następny. Można sobie wyobrazić, że jedziesz gdzieś bardzo blisko za 10 zł (uwaga, taksówkarze tego nie lubią) a dostajesz 25 zł na kolejny.

Przeczytaj regulamin i nie kombinuj za bardzo. mytaxi ostrzega np., żeby nie było tzw. kursów pozornych. Działajmy uczciwie, to będzie dobrze.

*****

Zapraszam na:

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Google +
  • Wykop

1 Response

  1. Mama Marketing napisał(a):

    No proszę, szkoda że u mnie w mieście niestety tej korporacji nie ma. Ale mam nadzieje, że dotrze i kody będą do zgarnięcia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak zostałem rentierem w 11 lat

No i wyjaśniło się, dlaczego ostatnio nie pisałem. Co musi rentier? Nic nie musi. Odpoczywa i cieszy się swoim rentierstwem....

Zamknij