TO KONTO DA CI DWA RAZY WIĘCEJ

Od dawna możemy korzystać z rewelacyjnej promocji w T-mobile usługi bankowe, ale jest coś więcej. To naprawdę ciekawy szczegół, który podsunął mi Czytelnik. Przeczytasz o tym pod koniec notki. Na razie zobacz generalnie, o co chodzi.

 

Co jest takiego szczególnego w tym koncie?

Mamy zwrot 5% za zakupy. Miesięcznie możemy dostać 25 zł zwrotu, więc wystarczy wydać kartą 500 zł i już mamy pozamiatane. Zwrot należy nam się, jeśli w danym miesiącu na konto wpłynęła nasza pensja, stypendium, emerytura, renta lub po prostu wpłaciliśmy na konto 2000 zł. Oczywiście te pieniądze nie muszą leżeć na koncie przez cały miesiąc. Można je wpłacić, żeby spełnić warunek i zaraz wypłacić.

Dodatkowo konto jest zawsze bezpłatne. Darmowe są także bankomaty na całym świecie. Za kartę nie zapłacimy, jeśli w ciągu miesiąca zostaną na niej rozliczone transakcje na 200 zł. Jeśli zamierzamy wydawać kartą 500 zł, to nie jest to dla nas żadna uciążliwość.

Zakładam konto ze zwrotem 5% za zakupy

Premia za Transakcje Kartą nie jest naliczana w punktach posiadających MCC (Merchant Category Code) równy:
a. 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
b. 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
c. 4111, określający m.in. usługi transportowe,
d. 6012, określający instytucje finansowe;
e. 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
f. 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach

Zwrot 5% za zakupy należy nam się przez rok. Zgarniamy więc łącznie 300 zł. T-mobile bredzi coś o 600 zł, ale nie patrzmy na to. Uważam, że to spore nadużycie i nie będę się zagłębiał w temat. 300 zł to też nieźle, tym bardziej, że przy spełnieniu warunków nie płacimy za nic ani złotówki.

tmobile

Konto zakładamy wygodnie przez internet przez przelew weryfikacyjny lub przez kuriera. Korzystam z niego od kilku miesięcy i jestem zadowolony. Trzeba oczywiście pamiętać o spełnianiu warunków, ale można się przyzwyczaić.

Swoją drogą to ciekawe, że T-mobile usługi bankowe świadczone przez Alior Bank mają lepszą ofertę niż sam Alior Bank. No, ale to już nie nasz problem:)

A teraz czas na podwojenie

Jak to mówi Ferdek Kiepski: są na świecie rzeczy, o których się fizjologom nie śniło. I tak właśnie jest z kontem w T-mobile usługi bankowe. Wydaje Ci się, że wiesz o nim wszystko, a tu takie zaskoczenie. Patent podsunął jeden z moich czytelników. Okazuje się, że możesz mieć dwa konta ze zwrotem 5% za zakupy. Masz więc możliwość uzyskać w danym miesiącu łącznie zwrot 50 zł. Oczywiście trzeba przy obu kontach spełnić warunki, o których pisałem wyżej. 

Drugie konto zakładamy już bez zbędnych formalności. Po prostu logujesz się na swoje pierwsze konto i z poziomu bankowości elektronicznej zakładasz kolejne. Drugie konto jest aktywne od zaraz. Trzeba tylko poczekać, aż karta przyjdzie pocztą i można zgarniać podwójny zwrot.

Zakładam konto ze zwrotem 5% za zakupy

 

*****

Zapraszam na:

2

Udostępnij na:
 • Facebook
 • Google +
 • Wykop

6 komentarzy

 1. zgred napisał(a):

  ja nie mogę założyć dodatkowego konta… wyskakuje „Wystąpił błąd”

  • Piotr Górnicki napisał(a):

   U mnie to poszło bardzo sprawnie. Nie umiem tu nic doradzić. Proszę do nich zadzwonić.

   • zgred napisał(a):

    Już wiem…
    Kiedyś miałem 2 konta w T-mobile i jest karencja… bo można mieć max 2 konta… tylko nikt nie wie ile rzeczywiście trzeba czekać… ponoć nawet 2 lata… 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Przeczytaj poprzedni wpis:
DODATKOWY ZWROT ZA ZAKUPY

Bardzo chętnie korzystam ze zwrotów za zakupy, kiedy płacę kartą płatniczą. Banki niestety ostatnio mocno ograniczyły takie możliwości. Mimo wszystko...

Zamknij