POMYSŁY CZAJĄ SIĘ ZA KAŻDYM ROGIEM

Oszczędzanie oszczędzaniem, ale najpierw trzeba mieć co oszczędzać. Czyli trzeba zarabiać coraz więcej a najlepiej jeszcze więcej.

W zasadzie wcale nie piszę o sposobach na zwiększenie przychodu. No bo o czym tu pisać? W internecie jest masa tego typu tekstów, co możemy zrobić, żeby więcej zarabiać. Możemy pójść do szefa po podwyżkę, możemy zbierać makulaturę, możemy zająć się jakimiś prostymi usługami. Ja osobiście rozwijam biznes w internecie. Wszystko to widać na drugim blogu.

A dziś zainspiruję Cię ciekawym pomysłem, który właśnie gdzieś mi przemknął na facebooku. Powiesz, że komuś znanemu jest łatwiej, ale pomyśl, jaką pracę musiał wykonać, żeby stać się sławnym. Dziś już w zasadzie może odcinać kupony od tego, co sobie wypracował w przeszłości.

I powiesz, że tego typu usługi funkcjonują od dawna. Tak, ale nigdy nie były dobrze nagłośnione. I nikt znany nie ręczył za to własną twarzą. No i jeszcze przejrzysty, sensowny projekt graficzny. Moim zdaniem sukces murowany.

Nie powiem nic więcej. Taka niespodzianka. Zobacz sam.

I jeszcze zastanówmy się, kto wygrywa. Wygrywa ten, kto jest nastawiony na zmiany, umie wykorzystać szanse, czasem zaryzykuje. Temat bardzo szeroki. Zostawiam Cię z tym przykładem…

ps. To oczywiście nie jest artykuł sponsorowany. Po prostu spodobał mi się pomysł i myślę, że warto się zainspirować.

Zapraszam na:

bulb-611410_1280

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Google +
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Przeczytaj poprzedni wpis:
DOBRA LOKATA I 110 ZŁ PREMII

Na wstępie chciałbym coś wyjaśnić nowym czytelnikom a i starym przyda się przypomnienie. Nie opisuję wszystkich promocji bankowych. Staram się...

Zamknij