PORÓWNYWARKA OFERT OPERATORÓW KOMÓRKOWYCH

Od dawna planowałem pokazać Wam fajną porównywarkę ofert telefonii komórkowych, ale zawsze jakoś brakowało czasu. Teraz sam planuję zmienić operatora, żona też się zastanawia. Zobaczmy, co można wybrać.

I oczywiście od razu zastrzeżenie. Żadna porównywarka nie jest idealna. Zawsze może być problem z aktualnością danych. Zdecydowanie gorsze bywa subiektywne dobieranie danych (brak niektórych ofert) oraz takie dobranie porównywanych cech, żeby wygrał produkt X. W poniższej porównywarce standardowo najważniejsza jest cena, ale możemy wprowadzić też inne kryteria wyszukiwania.

Z drugiej strony porównywarka może naprowadzić nas na trop jakiejś fajnej oferty. Warto spróbować.

Trochę krzywo wyświetlają się u mnie na stronie moduły tej przeglądarki, ale cierpliwości – wybierz czy chcesz abonament, czy przenosisz numer i czy chcesz nowy telefon. Jak klikniesz „Wybierz oferty dla mnie”, to wyświetlą się wyniki już na całej szerokości strony. Wszystko jest przejrzyste. 

Mam nadzieję, że coś uda Wam się wybrać.

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Google +
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Przeczytaj poprzedni wpis:
LOKATA 4,5% – EXPANDER ZNÓW ATAKUJE

Co jakiś czas Expander we współpracy z Meritum Bankiem daje nam możliwość zdeponowania pieniędzy na bardzo atrakcyjnej lokacie. O co...

Zamknij