50 ZŁ OD NJU MOBILE W PROSTEJ PROMOCJI

Od pewnego czasu testuję sobie różnych operatorów komórkowych. Przez wiele lat byłem w T-mobile (jeszcze jako Era), potem przez parę lat w Play. W okolicach wakacji spróbowałem Virgin Mobile, a teraz jestem w Red Bull Mobile.

Myślę, że nie ma uniwersalnej oferty, która zadowoliłaby każdego. Trzeba sobie wciąż wszystko przeliczać, testować. Przeszedłem z Ery (T-mobile) do Play, bo Play generalnie jest tani. Płaciłem ok. 30 zł, ale często dopłacałem w miesiącach, kiedy dużo dzwoniłem. Spróbowałem Virgin Mobile (oferta na kartę), bo mnie skusili dodatkowymi 50% przy każdym doładowaniu. Myślałem, że zejdę poniżej 30 zł. Nie zszedłem. Wyszło drożej niż w Play. Od kilku miesięcy jestem w Red Bull Mobile. Płacę nieco ponad 30 zł i mam nielimitowane rozmowy oraz 2GB internetu. 

picard-meme-templateW kwietniu 2013 po raz pierwszy pisałem o NJU Mobile. Od tego momentu zaczęła się rewolucja cenowa, bo konkurencja musiała jakoś dotrzymać kroku. Tania marka Orange narzuciła ostre tempo i tak jest do dziś.

NJU Mobile, a w ślad za nim inne tanie marki, nagle pokazały, że nie jest konieczna roczna czy dwuletnia umowa. Oczywiście nie ma nic za darmo. Tanie marki nie przywiązują nas do siebie na stałe. Można zrezygnować z miesięcznym terminem wypowiedzenia, ale za to nie mamy tanich telefonów. Wracamy do punktu wyjścia – nie ma uniwersalnej oferty najlepszej dla każdego.

Wybierz NJU Mobile z premią 50 zł

Chociaż myślę, że w przypadku NJU Mobile nie ma się do czego przyczepić. Oferta jest przejrzysta i atrakcyjna. Warto oczywiście się wczytać w szczegóły, ale gdzie nie ma haczyków? Warto pamiętać o wyborze faktury w wersji elektronicznej. Unikamy wtedy opłaty za aktywację numeru.

50 zł na start

NJU Mobile ma teraz fajną promocję. Jeśli wybierzemy tam abonament (39 zł), to dostaniemy na starcie kartę płatniczą MasterCard, na której będzie 50 zł do wydania. To akurat jest fajne, bo przeważnie telefonie, jeśli nam coś dają, to jakieś bezpłatne minuty, doładowania, a tu prawdziwe pieniądze.

pielegniarkaW ramach 39 zł dostajemy minuty i SMSy bez limitu do wszystkich operatorów oraz 2 GB internetu. A jak nam się nie podoba, to rezygnujemy i po miesiącu jesteśmy wolni.

Wybierz NJU Mobile z premią 50 zł

Oferta skierowana jest do osób, które przenoszą swój numer od innego operatora lub biorą nowy numer w NJU Mobile (czyli nie tylko dla nowych klientów).

Promocja trwa do 14 grudnia lub „do wyczerpania zapasów”. Wielu z nas jest związanych różnymi umowami z operatorami komórkowymi. Jest możliwość odłożenia aktywacji numeru na 6 miesięcy.

50 złI jeszcze jedno – 39 zł to kwota maksymalna. Jeśli mało dzwonimy i SMSujemy, to zapłacimy mniej:) Trzeba tylko aktywować taką usługę ograniczającą koszty.

Kartę z 50 zł dostaniemy w ciągu 14 dni od aktywacji numeru. Regulamin oferty

Wybierz NJU Mobile z premią 50 zł

*****

Zapraszam na facebook – oszczędzanie pieniędzy. Zapisz się też na listę mailingową, żeby otrzymywać info o nowych notkach.

Zajrzyj też na mój drugi blog oszczędzanie w banku. Opisuję dobre konto w Banku SMART.

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Google +
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Przeczytaj poprzedni wpis:
KONKURENCJA – STACJE PALIW I BLOGERZY

Konkurencja jest dobra dla wszystkich. Ostatnio w audycji Janusza Weissa w radiowej jedynce słuchacz narzekał na wysokie ceny paliw w...

Zamknij