TESCO – BENZYNA 30 GROSZY TANIEJ

Tesco nie jest moim sklepem „pierwszego wyboru”, ale pisałem już, że robię tam zakupy niektórych produktów. To będzie wpis w zasadzie wyłącznie dla zmotoryzowanych mieszkańców Warszawy, ale trudno. Może w przyszłości takie promocje pojawią się też w innych miastach. 

Przypominam o trwającej do 28.8 (lub do odwołania) promocji w Tesco na Górczewskiej. Za zakupy na co najmniej 100 zł dostajemy kupon, który upoważnia nas do zniżki 15 groszy / litr benzyny kupowanej na ich stacji. To bardzo dobre warunki. Szkoda, że w innych sklepach Tesco dostajemy tylko zniżkę 5 groszy / litr.

Z kuponu korzystałem wczoraj już drugi raz. To było bardzo miłe zobaczyć, jak cena litra bezołowiowej 95 spada z 5,59 zł do 5,44 zł. Myślę, że tańszej benzyny nie znajdziemy nigdzie w Polsce.

Przy zakupie 37 litrów zapłaciłem 201,28 zł. Dodatkowo łączny koszt zbijam poprzez użycie karty do Dobrego Konta w Millennium. W tym przypadku w następnym miesiącu dostanę za tę transakcję zwrot 6 zł (3 zł za każde wydane 100 zł).

Podsumowując, zamiast 206,83 zł zapłaciłem za benzynę 195,28 zł. Rabat wyniósł 11,55 zł, czyli mam za darmo 2 dodatkowe litry benzyny. 

W którejś z najbliższych notek rozbuduję informacje o stosowanych przeze mnie możliwościach obniżenia opłat za benzynę.

***

Zapraszam na facebook – oszczędzanie pieniędzy. Zapisz się też na listę mailingową, żeby otrzymywać info o nowych notkach.

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Google +
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Przeczytaj poprzedni wpis:
KUPON RABATOWY 10 ZŁ NA ZAKUPY W TESCO – PO PIERWSZYM ETAPIE

Już niedługo pierwsze wyniki pomiarów zużycia prądu. Tymczasem wracamy do tematu zakupów. Pisałem ostatnio o tym, że Tesco (hipermarket) za...

Zamknij